Recommended Posts

S obzirom da se priblizava veliki hepening u Zrenjaninu, Dragance me je zamolio da osmislim izgled flajera koji bi se tamo delili. Dizajn nije nista epohalno, poziva se na dizajn clanskih karti, vebsajta itd., mozda je malo prenatrpan i saren, al to je ono sto narod ishte, a i manje se sanse da ce isti iskoristiti za brisanje "pozadine", a da prethodno ne ga procita:D

Otvoreno za predloge i sugestije, naravno...

bmwflajer2ju0.jpg

Link to post
Share on other sites

I ja bih ga tako napravio sem sto bih malo smanjio sarenilo, tacnije izbrisao crvenu traku sa leve strane, informacije dole i pravo zadovoljstvo sa desne strane. Takodje ponavljas na 2 mesta adresu site-a, sto je pocetnicki. Mogao bi da stavis jos znak kluba kao vodeni zig.

Znaci pozadina je OK samo bez cigancenja sa raznoraznim bojama. Ne shvati me pogresno i bez ljutnje vec samo kao dobronameran savet jer ja radim graficki dizajn vec 10 god. te samim tim smatram da imam iskustva u smislu sta ce se prvo uociti i kakav ce utisak ostaviti na prolaznike.

Uh jbt ala kenjam, ma jbg, oproticete mi.

P.S. Alo bre, kakvi flajeri, batali to, daj bre clanske jbt.

Link to post
Share on other sites

I ja bih ga tako napravio sem sto bih malo smanjio sarenilo, tacnije izbrisao crvenu traku sa leve strane, informacije dole i pravo zadovoljstvo sa desne strane. Takodje ponavljas na 2 mesta adresu site-a, sto je pocetnicki. Mogao bi da stavis jos znak kluba kao vodeni zig.

Znaci pozadina je OK samo bez cigancenja sa raznoraznim bojama. Ne shvati me pogresno i bez ljutnje vec samo kao dobronameran savet jer ja radim graficki dizajn vec 10 god. te samim tim smatram da imam iskustva u smislu sta ce se prvo uociti i kakav ce utisak ostaviti na prolaznike.

Uh jbt ala kenjam, ma jbg, oproticete mi.

P.S. Alo bre, kakvi flajeri, batali to, daj bre clanske jbt.

uradi bolje ako mozes i mislis najlakse je reci....................

Link to post
Share on other sites

Alo bre Dzoni koji ti je :( pa vidis da i Vanyonni kaze da je sareno te sam ja samo to ponovio. Rekoh jos da bih ga i ja tako napravio sem tog sarenila. Jbt dao sam samo predlog sta skloniti a sta ostaje a na nama je da odlucimo sta i kako. Dobronamerno bre, nista vise.

Da se ne ponavljam, stoji sve kao sto sam i rekao, jer bi po meni izgledalo bolje i efektnije onako jednostavno i bez jarkih boja koje bodu oci.

Sto se tice nekog mog rada, kada budem imao vremena rado cu uraditi neki poster. Prenatrpan sam trenutno pa zato i nisam na forumu toliko aktivan, vec samo dodjem da vidim ima li sta novo i odmah se nakon toga bacam na posao. Cim zavrsim sa ovim firmom bice postera.

Link to post
Share on other sites

ja sam ti najnormalnije to rekao........neznam u cemu je problem :( :)

opet ponavljam ako mozes

uradi bolje i nista vise,,,,,da vidimo jos predloga...nisam mislio u nekom drugom kontekstu....

Link to post
Share on other sites

ljudi , prekinite da ne bi bezveze brisao postove

NIRVANA ...... nema se vremena..... to nam je sto nam je

Link to post
Share on other sites

S obzirom da se priblizava veliki hepening u Zrenjaninu, Dragance me je zamolio da osmislim izgled flajera koji bi se tamo delili. Dizajn nije nista epohalno, poziva se na dizajn clanskih karti, vebsajta itd., mozda je malo prenatrpan i saren, al to je ono sto narod ishte, a i manje se sanse da ce isti iskoristiti za brisanje "pozadine", a da prethodno ne ga procita:D

Otvoreno za predloge i sugestije, naravno...

bmwflajer2ju0.jpg

Druze, mislim da je flajer za 10-ku. Ne bih ja tu nista vivise menjao, super si uradio.

Link to post
Share on other sites

samo jos da se skupe pare i stancujemo ..... nisam siguran da li se pise automanifestacije ili auto manifestacije , ispravite me???

Link to post
Share on other sites

samo jos da se skupe pare i stancujemo ..... nisam siguran da li se pise automanifestacije ili auto manifestacije , ispravite me???

Ako se odnosi na manifestacije okupljanja automobilista sto pretpostavljam da je, onda "auto manifestacije" :) mada bi ja formulisao mozda malo drugacije, "automobilske manifestacije" sto zvuci malo direktnije, bar po meni, samo predlog :pleasantry: (a automanifestacija=automatska manifestacija) :)

Link to post
Share on other sites

samo jos da se skupe pare i stancujemo ..... nisam siguran da li se pise automanifestacije ili auto manifestacije , ispravite me???

U pravu si, pise automanifestacije, a cini mi se da sam te skontao, trebalo bi: auto manifestacije, jel? Kazi za pare, ucestvovacu i ja nekako, nek ide zivot, ko ga j...! BMW4EVER!!! :pleasantry: :)

Link to post
Share on other sites