Pozdrav svima, svim starim i novim clanovima.


Recommended Posts

Evo me nakon duzeg vremena, vratih se, tj. zgrabio sam malo vremena da se upisem ovde, i da kazem da je BMW prodan, trenutno se vozi neka stara raga, zima dolazi sneg ce uskoro.Kako ste svi narode, kako vas sluze tockovi?

Zivi mi bili.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pozdrav momci. Sledece u planu se jos nezna. Znam samo da ce biti ili BMW ili Mercedes. Mozda 7 serija, ili S klasa :D :D

Peki brate, nema me, a to da sam zaboravio boze sacuvaj.Da l' si lud :)

Mecka kazes, hmm

Jel ti to imas ciganske krvi :D

Link to post
Share on other sites

Jesam Delija, ali sumnjam da imam ciganske krvi hehe.Mercedes mi oduvek bio miljenik.

Cigani vecinom voze 190-ke, 300 c i te takve manje klase Mercedesa, do S klase jos nisu stigli hehe.

Imam 3 auta na oku, 7 serija, S- Klasa i Audi A8, 99-01 godiste, nista novo.Znacete za sta sam se odlucio, postavicu slike.Zivi bili.

Link to post
Share on other sites

Jesam Delija, ali sumnjam da imam ciganske krvi hehe.Mercedes mi oduvek bio miljenik.

Cigani vecinom voze 190-ke, 300 c i te takve manje klase Mercedesa, do S klase jos nisu stigli hehe.

Imam 3 auta na oku, 7 serija, S- Klasa i Audi A8, 99-01 godiste, nista novo.Znacete za sta sam se odlucio, postavicu slike.Zivi bili.

ti kad uzimash auto bash imash iztacnchan ukus...vala nebi se bunio nijedan od tih da imam :D

Link to post
Share on other sites

Hvala na podrsci momci.Nirvana bre, gde bih bio ozbiljan da l' si lud hehe, samo ti razvali po zajebanciji i ja sam isti takav, u 99% slucajeva sam saljivdzija, vicevi, fore, masne fore itd..., onaj 1% sam ozbiljan ali to je samo dok spavam hehe :pilot: :D

Jedino me muci ovde u Kanadi (gde sam trenutno, na ekskurziji od 50 godina) ni jedan od ovih gore navedenih izabranika nema standard, automatika necu da vozim, nepada mi na pamet.Pa sam razmisljao sa kumom da se cujem u Svabiji, pa da neku A8-cu uvezem ovde, posto sumnjam da S Klasu i BMW to godiste prave standarda, ako prave tim bolje.

Link to post
Share on other sites

Moj prijatelj vozi A-6 koji je extra ali A-8 je ipak klasa za sebe.

Iskreno, odlican je ali ja sam ipak naklonjen bmw-u pa zato i ne gledam nesto drugo. Ih, umalo da zaboravim. Postoji jos dva auta koja pored bmw-a obozavam. Mustang brate, ako imas kintu za njega, onda ti je on moja preporuka, jos ovaj mov model, ma neverovatan je. A drugi, hm, preskup je i nije za nas obicne smrtnike, aston martin.

Ustvari bre sta ja ovde kenjam, uzmi onaj koji ti se najvise svidja i uzivaj. Naravno javi sta si uzeo.

Link to post
Share on other sites

Hehe dobri ste, dobri.A6 volim, ali RS6 naravno, obozavam ga, 6 brzina, mozda dupli turbo, ma masina brate mili.Aston Martin sam imao priliku kupiti DB7 2005 iz James Bond filma, taj model, za 85 soma dolara, ali osiguranje bi me ubilo, a i nije moj stil, brate ja sam 203cm, meni treba luksuz :pilot: ;) hehe.Mustang je sranje hehe, jest' da mi je omiljeni od ovih americkih a i brz naravno, i imao sam jednog '91 god., cini mi se da sam i slike postavio jednom prilikom.Ovaj novi mustang mi nije neki bas, ovde je to kao kod nas fico ili yugo, svakodnevna pojava i nije nesto privlacan, ovde mustang svako vozi.Volim mustang 99-05 predhodni model prije ovog poslednjeg.Ali neznam Mercedes mi omiljeni auto nekako, onaj nisan napred hehe :D

Ali znacete sta sam uzeo, verovatno nista do prleca, naravno ako se neukaze neka povoljna prilika i dobra cena, pa nisam ni ja Rok Feler hehe.

Link to post
Share on other sites

Peki, brate.Necu BMW da menjam ;) sta god da kupim, BMW cu imati u garazi, gledam neku tricu stariju, '94-'97, ali treba mi i neki luksuz, a to ce najverovatnije biti, BMW 7, Audi A8 ili A6 ili Merdza S-Klasa. Najverovatnije A6 jer ih ima standarda, necu automatika da vozim, pravi auti imaju 3 pedale :D :preved:

A, kada big uspeo A8 stariji iz Svabije da doteram ovde, standard, sunce ti j***m, to bi bila strojcina.

A, gledao sam i merdze S-klase '84-'91 standarda ima u Svabiji, a i &-ma serija ima standard stariji ti, to su modeli mojih snova, ovo novo je presipanje iz supljeg u prazno :D :D

Neka me niko neshvati pogresno, nije da nevolim novokomponovane, ali srce mi blize onim starijim.

7-ma serija ***

Mala ispravka umesto onoga gore"&" :shok:

Link to post
Share on other sites

Grujo, znam da je imao. Ali ne na Americkom niti Kanadskom trzistu, a ja sam u Kenjadi trenutno.Ovde kada vidis 7-micu standarda (ako) vidis naravno, uslikaj je, jer procice dugo, dugo godina do susreta sa sledecom.

Da Peki, slike cu da okacim obavezno, pa za sta ti mene smatras hehehe, nesekiraj se.Znaces, a i ostali, sta se uzelo.

Link to post
Share on other sites