e36 sa suprinom masinom!!!


Recommended Posts

ju ju ju ju ju ju ju ju! juuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!

ovo leti. strasno....

dobro, vidi se da ovaj nije poceo da przi odma hajabusu. ali ova e36 supra leti.

Link to post
Share on other sites
Pa kada ti je vec toliko stalo do konjaze pogledaj klipove gde M sa turbinom ima i preko 1000ks. Ali na kraju krajeva nije sve u snazi jer "Power without control is nothing..."

U potpunosti podrzavam ovo, nema totrebe stavljati neki drugi motor u bmw,sa drugim motorom to vishe nije taj auto, dovoljan je M i to je to, na tom you tubu, sam vidjao klipove gde m3 turbo dere i r1, ali kome to treba, u 1,2,3 on gubi trakciju, ne vidim tu nikakvo zadovoljstvo, M motor je dovoljan i divish se njegovom zvuku, bar ja to mislim....

Link to post
Share on other sites

mnoogoooo treba auto da se usere na 402 protiv motora npr r1 sa dobrim vozacem ide ispod 11.5 tako da je dovolj o samo prokontati kolko koji auto stock moze ici na toj relaciji i racunica je jasna

@ necam pa zar nije fora kad se useres od snage auta i gubitka trakcije hehe

Link to post
Share on other sites
mnoogoooo treba auto da se usere na 402 protiv motora npr r1 sa dobrim vozacem ide ispod 11.5 tako da je dovolj o samo prokontati kolko koji auto stock moze ici na toj relaciji i racunica je jasna

@ necam pa zar nije fora kad se useres od snage auta i gubitka trakcije hehe

Jeste lepo, ali kad posetish neki ivicnjak zbog gubitka trakcije i nije hahahaha, kazem da je dosta i 286 koliko ima moj m, i on ponekad gubi trakciju, sta da radim 700-800ks, jedino da driftujem :)

Link to post
Share on other sites