Recommended Posts

Nemam pojma svi mi nesto volimo ali oduvek je M bio zakon ali odrzavanje je skuplje i nema gde da ga vozis normalno,svugde ogranicenja brzine.Ja po gradu nemam gde da vozim 3000 kubika V8 jedino ga malo iz mesta cimam na semaforu, steta je da se vuce tolika snaga.Neka te sa zdravljem sluzi, polako doteruj estetiku i boze zdravlja da ides na bolje.

Link to post
Share on other sites

Auto je savim ok...koje god.manje bitno,moye biti i 5 god.mladji a da je les,tako da se ne opterecujes komentarima...meni licno se jedino ne svidjaju stopke,mada sam procitao da se neko odusevio,stvar ukusa,bitno je sta se tebi svidja...da se navozis,da ti dosadi i jos bolji da kupis..pozzz

Link to post
Share on other sites
Auto je savim ok...koje god.manje bitno,moye biti i 5 god.mladji a da je les,tako da se ne opterecujes komentarima...meni licno se jedino ne svidjaju stopke,mada sam procitao da se neko odusevio,stvar ukusa,bitno je sta se tebi svidja...da se navozis,da ti dosadi i jos bolji da kupis..pozzz
da meni se svidjaju stopke :) kad bi imao e34 te bi stavio sigurno...u pravu si stvar ukusa
Link to post
Share on other sites

Pa legalan je, cim mi panduri nisu pravili problem :) Takav je kupljen (kakav je na slici) ali imam i felne koje treba da legnu, ali to tek sve posle zime...:D Hoce da zezaju i za gume tj letnje, posto su one na njima....:D

Link to post
Share on other sites

Sto se tice stopki po mom misljenju su ti lepe-super ja imam fabricke zute,nisam nasao kao tvoje ako ih prodajes ili mdenjas baci poruku zainteresovan sam.Ja sam zamenio napred i sastrane zute migavce za bele sa stranca,nasao sam i trokraki volan sa airbegom to mi izgleda lepo ali sve je stvar ukusa, samo napred da te sluzi auto jek je to motor ako ti nesto treba baci poruku na PM da se cujemo.

Link to post
Share on other sites