Recommended Posts

intresuje me dali ima da se kupi fabricka antena za radio za e 36 sto ide na zadnje levo krilo.imam pojacivac na zadnjem levom stubu,ali ne hvata najbolje sa njim,na zadnjem levom krilu imam cep gde je fabricki ostavljeno mesto za antenu,razmisljam da ubacim tu antenu na izvlacenje,ili ako neko ima neki drugi savet sta da radim,ili da uzmem onu elektronsku sto ide na staklo,mislio sam da uzmem krovnu,onu kao ajkulin rep,ali neznam kako ce hvatati sa njom,da i sa njom ne bude lose a ja vec dzabe probusio krov,

hvala

Link to post
Share on other sites

Druze ja prvi put cujem da postoji rupa na zadnjem krilu, ja posedujem e36-cu i imam fenomenalnu fabricku antenu koja se nalazi na zadnjoj soferci kao grejac sto ima liniju tako i antena pored njega... i hvat fenomenalno. moj je prva serija 1991god . nezanm koji je tvoj god.

Link to post
Share on other sites

kod mene ima rupa i plasticni cep,a u gepeku ima nosac tj ojacanje za motor od antene,

ja mislim da nemam to na zadnjoj soferci,znam samo da imam na zadnjem levom stubu ispod onih plastika unutra da ima kao neki pojacivac za entenu,

moj je 92-go

Link to post
Share on other sites
kod mene ima rupa i plasticni cep,a u gepeku ima nosac tj ojacanje za motor od antene,

ja mislim da nemam to na zadnjoj soferci,znam samo da imam na zadnjem levom stubu ispod onih plastika unutra da ima kao neki pojacivac za entenu,

moj je 92-go

uzmi dobru antenu sa motorom i resio si problem imas ih za oko 3000din.

Link to post
Share on other sites