Kupujem soferku E36 91g.


Recommended Posts

;) Pukla mi soferka na vrlo glup nacin, skinuo metlice i ostavio tako dignute ,i ortak me smarao e nerdi ti jedna pozicija,i ja da pogledam dignem haubu naglo i od udarca brisaca,soferka se rascveta na dva mesta. E sad interesuje me gde mogu da nabavim povoljnu neogrebanu, i koliko je ugradnja iste...

Hvala unapred...

Link to post
Share on other sites

Najbolja avrijanta ti je Glass servise, 95 evra photogray, sa ugradnjom. Ili obicna 90 evra. juce sam gledao u Nisu za ortaka.

Link to post
Share on other sites
Najbolja avrijanta ti je Glass servise, 95 evra photogray, sa ugradnjom. Ili obicna 90 evra. juce sam gledao u Nisu za ortaka.

Hvala Leone,nego ja hteo da uzmem originalnu sa polovnog posto nevolim da mi nije originalno nesto n aautu, al dobro,bolje je novo... Mozda je skuplje u Bg...

Link to post
Share on other sites
Pa iskreno bolje polovna original nego nova zamenska. Imaju i u glass servisu i origi pa pitaj koliko je jedna a koliko druga. A za polovne imas halo oglase pa zovi...

Hvala Grijuce mujice..xaxaxax ;)

Link to post
Share on other sites
Na mojoj kocki je nova iz Glass servisa i nesto ne primecujem razliku od polovne osim sto nije izgrebana ;)

Sta pise u uglu ko je proizvodjac ima znak BMW?

Link to post
Share on other sites

Ne pise nista i ne zanima me posto je kostala 5500 din sa ugradnjom a na otpadu su mi trazili 50 eur za polovnu a kada sam pitao da li ugradnja ulazi u cenu rekli su mi da to zavisi od toga kako su raspolozeni kad dodjem.....

Link to post
Share on other sites
Ne pise nista i ne zanima me posto je kostala 5500 din sa ugradnjom a na otpadu su mi trazili 50 eur za polovnu a kada sam pitao da li ugradnja ulazi u cenu rekli su mi da to zavisi od toga kako su raspolozeni kad dodjem.....

Pederi,ok hvala na informaciji...

Link to post
Share on other sites