Da li je neko ugradjivao mp3 ili dvd u e 39?


Recommended Posts

Interesuje me da li je neko ugradjivao u e 39 mp3 ili dvd player i kako je to odradio. Varijanta sa onim...''umetkom'' (jbg, zaboravio sam tacan naziv) NE MOZE, ne trudite se da o tome pisete!! Gledao sam i u Kanibalu, i kod ovog lika sa foruma iz Zrenjanina i ne moze! Ne odgovaraju jer bi u mom slucaju prekrio bord taj ''umetak:)'' ili bih morao bord da izbacim napolje :)

Link to post
Share on other sites

Iznad displeja klime! Blenda koja je jedina originalna u ove dve navedene radnje prekriva u mom slucaju bord odnosno mora da se izbaci. Ne pricam napamet, vec su gledali ljudi koji se bave time. A opet, pa cini mi se da sam vidjao da je poneko uspeo da naguzi nekako mp3 u e39, zato i pitam...

Link to post
Share on other sites
moze blenda... kod drugara u e39 je blenda i pioneer MP3....

Gde je kupio blendu, mogu li da dobijem br. telefona i eventualno sliku iste? U katalogu postoji ta jedna jedina ili cini mi se 2 ali ni jedna ne moze kod mene u auto...

Link to post
Share on other sites

A jesi razmisljao mozda da su radio i displey od borda zajedno.....i da jedno bez drugoga nemogu!?Znaci ako hoces neku aftermarket varjantu u svom e39 pomiri se sa time da ce bord morati napolje!Postoji varjanta da ako hoces da ostavis postojecu instalaciju mp3 smestis u kasetu isped suvozackih nogu.....Tako ostaje i bord i svira neka muzika.......Naravno uvek je najbolje kupiti orginalni deo.....Jel bmw sa tim jeftinim blendama i mp3 playerima vise nije bmw...........

Link to post
Share on other sites
A jesi razmisljao mozda da su radio i displey od borda zajedno.....i da jedno bez drugoga nemogu!?

Vidis, nisam. A nisam jer ne vidim kako bi kaseta pomogla u izracunavanju trenutne ili prosecne potrosnje :preved:

Saaalim se, znam da je board ujedno i displej kasete, odnosno tunera ili je i sam tuner- ali cemu nerviranje sa, moras priznati zastarelom''kaseta'' tehnologijom pored jedne alpine npr uz koju cu imati dvd, mp3, cd, radio a sve to uz mogucnost da board ostane gde jeste!! A cinjenica je da kada bacis radio tj kasetas board nastavlja da radi normalno. Da nisam video beli e 39 na semaforu sa board-om i cd, mp3 sta god ne bih ni otvarao ovu temu. Varijante suvozaceve noge, itd me ne interesuju jer me podsecaju na srafciger u prozoru koji spada, izbusene rupe u instr. tabli za krst i tako te fore.

Onako laicki, vizuelno, smatram da se moze uglaviti uz neke male prepravke - to i videh. Hvala na savetu za fabricke varijante ali ni cd-om necu resiti nista. Ljudi napravise blue ray te ja ne zelim da se bakcem sa cd player-ima i kasetama ako vec ne moram.

Link to post
Share on other sites

a evo i blende koju svi nude, i ne moze takva.

daj mi reci kako ne moze koji paket opreme imas u svojoj e 39-ki moli boga da imam u garazi jos jedan "kufer za radio " ako ga nadjem saljem ti ga

Link to post
Share on other sites

evo ovako odi na realoem.com tamo ukucaj sedam zadnjih znamenaka broja sasije od automobila i doznat ces sve o autu kad doznas koji ti je paket opreme javi mi pa cu ti pogledat sta ti tocno treba da bi imao tune car audio a ne custom

Link to post
Share on other sites

I odem ja i na realoem (bez saobracajne) i tamo ne saznam nista vise od onoga sto vec nisam znao!! Izlista sta imam od opreme i to je sve... Ali mislim da bi slika trebala da ti pomogne u pronalazenju odgovora! Displej klime, pa OBC, pa kasetofon. E ja bih tu da nekako umuvam dvd ili makar mp3...umesto kasetofona a da OBC ostane, ako je ikako moguce! Svestan sam da moraju neke prepravke i budzenja da se odrade ali zato i pitam :preved:

Link to post
Share on other sites

e od ovog drugara je potpuno ista blenda kao na ovoj slici sto si postavio... ako hoces slikat cu ti da vidis kako izgleda, meni se licno ne svidja...

e sad, ja sam mislio da je to samo displej od fabrickog HU, nisam znao da je ujedno i board na tom displeju....

Link to post
Share on other sites

E to je ono sto mene muci... Ja bih da sacuvam OBC, a na njemu imas consum 1,2, range, limit, arrival,dist, set, clock, date, stopwatch bla bla bla ima podosta nekih njasra, ali i informacije o cd-u, kaseti, rds itd, Blenda sa slike ga eliminise, prekriva i nema ga...

Link to post
Share on other sites

E pazi sad!

Nemoj da se nerviras kao ja.

Okreni Roberta Mladenovac 064 3366 770 Ima fabricki CD koji ide u kompletu sa OBC 150e.

Meni treba nesto drugo CD bez OBC ili da mi neko poveze a da to radi.

DVD ili MP3 zaboravi.

Link to post
Share on other sites

Evo onda jos jedan predlog Salemaki......Vidi narucis ovo ,tu imas sve dvd mp3 navigaciju i koje jos sve ne gluposti..........plus dodatna funkcija can bus........Onda lepo odes ovde i kupis can bus adapter za tvoj model auta sve to povezes i imas sve sto si hteo.....I OBC i DVD MP3 i sve ostale ekstenzije......Sve to zajedno sa carinom i porezom nebi trebalo da izadje vise od 4 stoje......

Link to post
Share on other sites

Mozes misliti kakav ce zvuk imati ovaj kineski dvd ili sta vec,bacanje para,ili kupi da valja ili stavi fabricki cd.Pioneer i alpine i nekako se uklopi i zvuk extra ali ono sarenilo od dvd bolje bezi

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

ma kupi fabricki cd i uzivaj...ebes mp3...

i nije svakom e39 bord dje je i tebi ;)

Pa i nije mu tu bord......nego samo ima funkciju iscitavanja na konzoli.Bord mu je kao i vecini na instrument tabli.

Ja sam sve to prepravio, nakacio MP3 creative iza da se ne vidi , izvukao instalaciju(4 zice) ....stavio i fiksirao USB ulaz kod levog drzaca konzerve ...samo nakacim USB i svira.Cak sta vise vide se i imena pesmi na samoj konzoli kao MP3 player ili RDS radio.

Ima malko muke oko povezivanja konzole i MP3 ja ali ja sam tu prepravio kabal za CD changer i evo hvala bogu lepo radi.

Link to post
Share on other sites