Recommended Posts

evo za sada ovako,u originalu je auto BMW e30 316i m10 1.8i 75kW,naravno da mi je to bilo slabo pa sam se odlučio za malo jaču varijantu i ubacio 2.7i. uzeo sam komplet motor m20 2.5 i od njega napravio 2.7 tako što sam stavio klipove od ete starog tipa 122ks,radilicu od 2.4 dizela jer je serijski kovana i klipnjače i glavu motora od 2.0 isto tako sam stavio i alpinin čip za takvu kombinaciju...ja sam zadovoljan rezultatom! ;)

evo par slika

dsc00030c.jpg

dsc00031n.jpg

dsc00032h.jpg

dsc00033ef.jpg

Link to post
Share on other sites

2 eone : nije motor pozadi ;) nego su amortizeri lošiji a stavio sam opruge koje spuštaju 60,a i na većoj felgi drukčije izgleda.

2 djomla : felge su u planu,imam par verzija...obavezno 16" e sad ili Brock B2 9J ili totalno suprotno,čelična felga proširena također 16" ali kromirana :)

Link to post
Share on other sites
Celicna, celicna!!! :lol2:

To je prava ideja.. ;)

hehe pa i razmišljam o tome,znam da je ideja prava :) stavit čeličnu 16,proširenu na 8J ili više,ovisi koliko bi se dalo,stavit gumu 215/40/16 i ubit auto u pod i stavit koni štelujuće amortizere :) to je nekakvi plan kroz par mjeseci :lol2:

Link to post
Share on other sites
Celicne 8+9J, Gewinde i ne pipaj nista vise !

p.s samo bi ja celicne u mat crnu ofarbao :preved:

a neznam kako bi to izgledalo...mislim da bi previše zatvorio auto,u smislu da je sve crno razumiješ...

Link to post
Share on other sites
hehe pa i razmišljam o tome,znam da je ideja prava :D stavit čeličnu 16,proširenu na 8J ili više,ovisi koliko bi se dalo,stavit gumu 215/40/16 i ubit auto u pod i stavit koni štelujuće amortizere :) to je nekakvi plan kroz par mjeseci :)

Moj covek!! :)

Samo too. . . :preved:

Link to post
Share on other sites