Bojanje auta...cene, preporuke u SRB?


Recommended Posts

Evo ovako,zanima me koliko se kod vas krecu cijene bojanja auta.Htio bi obojati svoj e36 coupe,sve osim koša motora.Auto ima šiber,limarskih radova nema.Znači bila bi isto plava boja,samo druga nijansa,mislim da bi u Montego blue sa e90/e92 i ostalih novih ili nesto slicno.Materijal bi donio ja u dogovoru s majstorom,koliko cega treba i sl.Znaci zanimaju me samo ruke ali da se kvalitetno odradi,cisto radi usporedbe.Pitam da znam pa ako se isplati,došao bi kod vas.Ako moze neka orijentalna cijena,molim vas cijene u eurima,hvala

Moze i sa materijalom,netko sa foruma,poznanika sve varijante su otvorene pa eto tko zna neka napise i preporuci.Radio bi to za kojih mjesec-dva,po dogovoru

Link to post
Share on other sites

ruke 400 jevrja , farbanje u komori

Link to post
Share on other sites

700 evra ruke u Nisu farba covek super. Auto komerc i Toyota su sklopili ugovor sa njim. Normalno u komori.

Link to post
Share on other sites

U Valjevu vrhunski majstor 1000e sa materijalom za to sto ti hoces, toliko je bilo kada sam ja pitao za sebe.Znam X5 zagrlio banderu , odradjen vrhunski , svaka zabica polomljena je zamenjena originalnom,vadjena soferka po mnogima nepotrebno ali covek tako radi, skupo ali kvalitetno.

Link to post
Share on other sites

znate onu staru koliko para toliko muzike

pituravanje auta nije mala stvar i nemoze to da radi svatko kvalitetne stvari su se placale i placat ce se,vama je previse dat soma evra tu kod nas po splitu i okolici 10 000 kn je pituravanje auta u komori i to je jeftinija varijanta a auto kako ispadne zna biti dobro zna biti extra al brate zna da bude i goli racku

Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima koliko godina ima auto ?

Povrsina se priprema isto i na Maseratiju i na Yugu, s'tim sto ce sa losijim i starijim automobilima da bude vise posla (normalno), a sto sto decko hoce da ga farba celog je zato sto verovatno hoce da bude perfektan, verovatno moze i bez toga, ali covek je pitao i dobio odgovor...

Ima i za 1500e :preved:

Link to post
Share on other sites

Ma ima i za 3000. :preved:

Ne diktira cenu marka auta, vec velicina,stanje u kojem se auto nalazi i materijali sa kojima se radi.

E sada ima i onih koji precenjuju svoj rad,ali realno 1000 evra je sasvim ok cifra za tvoj auto.Samo boja za njega bi ti kostala

oko 200 evra(3 seta de beer boje sa hs lakom)+priprema(u savisnosti od stanja auta), pa jos ako hoces staklo, onda auto bacis

u tecni cement .........Sve ovo bi te za kvalitetan materijal izaslo izmedju 400 i 550 evra,a ovo ostalo ti uzmem majstor. E sada ima i tu caka,nichta ne treba siliti,jer svi ti materijali moraju da "odrade svoje" tako da sto duze auto stoji u tecnom cementu ili fileru to bolje.

Link to post
Share on other sites

tecni cement je zakon u pripremi automobila , ali da ga posle toga obradis ima ima da se ubijes od posla , ja sam moj radio u tecnom cementu tri dana sam ga posle obradjivao , ali da vredi vredi

Link to post
Share on other sites