potrebna preporuka


Recommended Posts

Imam e30 316 M40 i ugradjen Marini uredjaj. Problem je sto trosi u proseku 16,5 litara po gradu. ;) Bejah kod Babaica pre neku nedelju, ali covek se penzionisao po pitanju plina. ;)

Problem je sto sam pre neki dan atestirao uredjaj pa mi nije do zamene bas. Ako neko zna gde otici neka samo kaze. Dakle potreban mi je neko ko ce ga nastelovati kako treba ili servisirati.

hvala unapred

Link to post
Share on other sites
Imam e30 316 M40 i ugradjen Marini uredjaj. Problem je sto trosi u proseku 16,5 litara po gradu. ;) Bejah kod Babaica pre neku nedelju, ali covek se penzionisao po pitanju plina. ;)

Problem je sto sam pre neki dan atestirao uredjaj pa mi nije do zamene bas. Ako neko zna gde otici neka samo kaze. Dakle potreban mi je neko ko ce ga nastelovati kako treba ili servisirati.

hvala unapred

Gde nadje taj bas ,nije ti bas najbolje...

Imam dobrog lika nemogu da nadjem broj al pogledaj kod skretanja za kovnicu novca na placu crvenog signala,imas tamo garaze velike tu je ivan lik radi extra. Ja sam imao taj auto ugradio mi je landirenco vrhunski nastelovao i nikad nisam isao ponovo da mi steluje osim kad sam menjao filter...

Link to post
Share on other sites