Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dre, bez uvrede, ali Djomla je u potponosti u pravu. Predstavas "nas" auto, pa kazes da je "tvoj i tvoje devojke", pa posle "nekog decka", pa ga nisi kupio...pa... Odluci ciji je.

P.S. Isdpada da ti je taj decko devojka, bolje objasni nego da ljudi tako protumace.

Link to post
Share on other sites
Dre, bez uvrede, ali Djomla je u potponosti u pravu. Predstavas "nas" auto, pa kazes da je "tvoj i tvoje devojke", pa posle "nekog decka", pa ga nisi kupio...pa... Odluci ciji je.

P.S. Isdpada da ti je taj decko devojka, bolje objasni nego da ljudi tako protumace.

Onaj koje trebao da shvati shvatio je, a ja sam sa tom temom zavrsio juce

Link to post
Share on other sites

Citam i ne mogu da verujem, koliko bre vi imate godina? Pa sve i da ga je kupio njegova stvar, njemu se svidja. Cemu toliki vasi glupavi komentari, ne svidja ti se? Zatvori tu stranu i gledaj te vase fabricke lutkice u koje ulazete toliko para, samo ne znam na sta, na sijalice verovatno i gorivo.....I moj je bio plastikaner pa ste za njega vikali kako je do jaja, ne razumem, koja je to tolika razlika izmedju mog i njegovog narandzastog?

Link to post
Share on other sites
A za to ne znam. Iskreno meni se ni on ne svidja al nebitno... Ova tema je pomalo specificna jer je u pitanju M3 e30 :preved:

To sam primetila, to sto sam zensko ne znaci da ne znam, nego ga napadate otkad je na forumu, gori ste nego deca u obdanistu tj. vi ste smesni, izvinjavam se ali je tako. Svako ima prava na svoj ukus, a onome kome se nevalja zatvori stranu, a ne prozivke....Sto se tice Dre-a skidam kapu kako vas je iscimao, to samo govori kako se ovde neki pale kao hepo kockice.

Link to post
Share on other sites

Auuu al nas je ispalio sad cu da se izbrisem sa forumu. Odoh da spavam sutra idem rano u vrtic :dance3:

btw "Kiki" moze da bude i musko kao sto sam i pomislio u pocetku, da ne bude polna diskriminacija :preved:

Link to post
Share on other sites
Auuu al nas je ispalio sad cu da se izbrisem sa forumu. Odoh da spavam sutra idem rano u vrtic :dance3:

btw "Kiki" moze da bude i musko kao sto sam i pomislio u pocetku, da ne bude polna diskriminacija :dance3:

Da si citao video bi ime :preved:

Link to post
Share on other sites

Mnogo se rasplinula prica, a mislim da je ovo sustina :

E pa drugari hvala vam na misljenjima, auto nisam kupio jer nisam ni ja bio siguran zato sam ga i postavio da vidim sta ko ima da kaze, tip stvarno trazi 13000 evra za auto, Miki hvala na podrsci, a sto se tice teranja sa sajta ne moze mene niko da otera, svako ima svoj ukus i svoje misljenje. Sve u svemu ostajem za sada samo sa narandzastim :preved:

Pozdrav

Da li neko zna gde ima da se kupi m-tehnic branici za bmw-a kocku? I koja je cena
Link to post
Share on other sites

kiki u pravu si

kad bi neki muškarci imali menstruaciju, hvalisali bi se oko veličine tampona!ili kad bi neki mogli da zatrudne... abortus bi radili u prodavnicama i drive-in restoranima!

tako ti je isto i sa autima ,kups jelkicu kod kineza ,za 100 evra kit konplet pa kod plekadzije i eto moj auto je cudo tehnike,mehanike i dizajna...

samo ne znam ko se pali ovde ?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.