Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wbs ili wba? ;) dzaba mu sve...

E toliko vec nisam gledao!

Al mi je prethodni vlasnik na driftnu objasnio da ima motor 2.5 motorsport sestak sa 240ks!!!! :) To sto je isti kao M20 nema vezw ;)

Link to post
Share on other sites
E toliko vec nisam gledao!

Al mi je prethodni vlasnik na driftnu objasnio da ima motor 2.5 motorsport sestak sa 240ks!!!! :dance3: To sto je isti kao M20 nema vezw ;)

znam ja da nije wbs, bio je prvo obican plavi bmw, kao 2.5"is" u casopisu tuning styling onda je vlasnik imao totalnu stetu i nista nije ostalo od kola, pa je u sledecem casopisu izasao ovaj auto kao m3 2.5 ;) ali su se zajebali malo sto su iste tablice i na jednom i na drugom autu :)

Link to post
Share on other sites

Da, da prvo je bio predstavljen kao Alpina... Al ne znam da li je broj isti ;) Al znam da je ova M skoljka bila crvena i da je vlasnik sekao krov zbog roll bara...

Link to post
Share on other sites
Da, da prvo je bio predstavljen kao Alpina... Al ne znam da li je broj isti ;) Al znam da je ova M skoljka bila crvena i da je vlasnik sekao krov zbog roll bara...

tablice su bile iste, a obicno ide onda i saobracajna ista ;)

Link to post
Share on other sites

A ta "Alpina" je imala pozadi 6 izduva. To je poseban izduvni sistem koji daje 60Ks ;) E nekad sam ja verovao casopisu T&S... Ali kako god, ovo je fina osnova. Rasturi se do lima pa polako...

p.s. cenu necu da komentarisem

Link to post
Share on other sites
A ta "Alpina" je imala pozadi 6 izduva. To je poseban izduvni sistem koji daje 60Ks ;) E nekad sam ja verovao casopisu T&S... Ali kako god, ovo je fina osnova. Rasturi se do lima pa polako...

p.s. cenu necu da komentarisem

hahahaha da da secam se te price ;) pa da ali to rasturanje i sklapanje bi kostalo jos 5000e :)

Link to post
Share on other sites

Shta reci a ne zaplakati, genijalno reshen dovod hladnog vazduha, sigurno ima i preko 300ks, ne treba sitnichariti kada se izmislja, a jos nema ni usmerivach na hladnjaku za vodu, pa onaj propeler vrti vazduh oko sebe, jadan motor, zao mi ga.....

Link to post
Share on other sites
Shta reci a ne zaplakati, genijalno reshen dovod hladnog vazduha, sigurno ima i preko 300ks, ne treba sitnichariti kada se izmislja, a jos nema ni usmerivach na hladnjaku za vodu, pa onaj propeler vrti vazduh oko sebe, jadan motor, zao mi ga.....

propeler vrti vazduh oko sebe?

Link to post
Share on other sites

Kazem da taj usmerivach sluzi da pomogne propeleru da provlachi vazduh kroz hladnjak, uzmi skini sa svog auta, pa ga vozi u avgustu mesecu kroz grad i videcesh o chemu pricham.

Link to post
Share on other sites

E pa drugari hvala vam na misljenjima, auto nisam kupio jer nisam ni ja bio siguran zato sam ga i postavio da vidim sta ko ima da kaze, tip stvarno trazi 13000 evra za auto, Miki hvala na podrsci, a sto se tice teranja sa sajta ne moze mene niko da otera, svako ima svoj ukus i svoje misljenje. Sve u svemu ostajem za sada samo sa narandzastim :)

Pozdrav

Link to post
Share on other sites
E pa drugari hvala vam na misljenjima, auto nisam kupio jer nisam ni ja bio siguran zato sam ga i postavio da vidim sta ko ima da kaze, tip stvarno trazi 13000 evra za auto, Miki hvala na podrsci, a sto se tice teranja sa sajta ne moze mene niko da otera, svako ima svoj ukus i svoje misljenje. Sve u svemu ostajem za sada samo sa narandzastim :)

Pozdrav

Ponudi mu neku cifru za skoljku a on nek zadrzi ostale skupe i retke delove :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.