Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo sad sam pregledao ceoo snimak posto imam cd a i casopis u kojem se detaljno opisuje auto......kad se otvori hauba jasno se vidi da je motor sestak...usisna grana je ofarbana u crveno...znaci nije M.....motor je cipovan, sportska bregasta, glava motora je motosport, m ogibljenje itd itd, kazu da je snaga preko 200 konjica........e sad sta je tacno ili ne neznam ali na snimku auto ludo ide....pusti bi vam i snimak ceo ali neznam kako..

Link to post
Share on other sites
evo sad sam pregledao ceoo snimak posto imam cd a i casopis u kojem se detaljno opisuje auto......kad se otvori hauba jasno se vidi da je motor sestak...usisna grana je ofarbana u crveno...znaci nije M.....motor je cipovan, sportska bregasta, glava motora je motosport, m ogibljenje itd itd, kazu da je snaga preko 200 konjica........e sad sta je tacno ili ne neznam ali na snimku auto ludo ide....pusti bi vam i snimak ceo ali neznam kako..

Ni glava ni bregasta......Sve obicno....

Link to post
Share on other sites
evo sad sam pregledao ceoo snimak posto imam cd a i casopis u kojem se detaljno opisuje auto......kad se otvori hauba jasno se vidi da je motor sestak...usisna grana je ofarbana u crveno...znaci nije M.....motor je cipovan, sportska bregasta, glava motora je motosport, m ogibljenje itd itd, kazu da je snaga preko 200 konjica........e sad sta je tacno ili ne neznam ali na snimku auto ludo ide....pusti bi vam i snimak ceo ali neznam kako..

Link to post
Share on other sites

A ni ogibljenje nije ///M!!!! jasno se vidi da skace kao magarac kad krece....Mnooooooogo je mekan za ///M...A i kao sto Miki kaze 4 rupe na glavcinama......STA RECI VISE???

NIJE VIDEO ///M-a

Link to post
Share on other sites

Kazem za trud svaka cast ali prednji branik uzas,ni jedna crta se ne uklapa sa autom i strci 2m napred stvarno ne vidim sta je lepo i sta je M. Dre nemoj da se ljutis ali to su nasa misljenja,a pogotovo sto ljude ljuti je to sto neko kaze da je M i to ljudima koji znaju kako M izgleda,tako da tada to malo i pocne da vredja,tj pravi ljude budalama

Link to post
Share on other sites

Niko njega ne tera,Dre se druzi sa nama ponekad na Banjici i vozi narandzastu kocku koja je po meni 5 puta lepsa od ove,ali izgleda da on voli ovakve stvari sa plastikama i slicno

Link to post
Share on other sites

ja verujem coveku da ga je platio 13000 i ubedjen sam da je to samo zato sto nije znao sta kupuje a slagali su ga mnogo debelo... i zato je verovatno tako ubedjen u to sto pise...

evo prijatelju kako to treba da izgleda...

Link to post
Share on other sites

kakvih brate 13 keka pa jel cujes sto komentator kaze potrebno je priblizno 4 soma eura ma kog ti jebes kojih 13000 eura aj odi doma nekog jebavat a pusti mene brate dosta meni mojih lazi a ne jos i tvoje da slusam

Link to post
Share on other sites

Hajde ljudi malo loptica dole. Probao je da prodje, a mi smo sa sacekali kao gladni vukovi i prosao je kao bos po trnju. Dosta je vise bilo. Ima jos tema na forumu.

Link to post
Share on other sites

Nije strasno, sve ovo sranje moze da se oljusti sa njega, da se stave drugi trapovi, drugi motor, da se prefarba i eto opet pravog auta! ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.