zabranjena prodaja alkohola posle 23h !!!!!!!!!


Recommended Posts

juce uvece svratio do pumpe da uzmem piva, i kaze lik ne moze. to je novi zakon stupio i od 11 uvece do ne znam koliko ujutro ne smeju da prodaju alkohol?!?!?!?! pa jesu li oni normalni ljudi moji?!

Link to post
Share on other sites

Znaci napijanje pre 23h :pleasantry:

Da nije mozda u blizini bila neka utakmica? Posto postoji odavno zabrana prodaje alkohola ne znam koji krug km (i koliko vremenski) od sportskog desavanja...

Link to post
Share on other sites

ma kakvi sad svagde i bilo kojim danom. zabranjeno od 11 uvece da se prodaje. kaze od ponedeljka je stupilo na snagu. idu ujutro ovi pederi iz inspekcije i gledaju racune, i ako su prodali kazna 150 000. jedino neko da proda a da ne otkuca racun. to moze.... sta sve nece izmisli jebli mater ludu....

Link to post
Share on other sites
e pa kad vam se pije kod mene u hercegovinu nema vremenskih ogranicenja i zakona koji sprecavaju opijanje :)

Nema ni u nas toga u Hrvatskoj, moš uzet kad oćeš i šta oćeš... ;)

Link to post
Share on other sites

bas kako je brat ma men reko nema tog kod nas alkohol u neogranicenim kolicinama bilo gdje i bilo kad jbt ne vjerujem da su vam to napravili koja budalestina majko isusova zao mi vas je

Link to post
Share on other sites
Ne dozvoliti vozacima da na pumpi posle 23h kupuju alkoholna pica...strasno!!! Kakvi su ludaci zabranice i prodaju droga pored osnovnih skola... :)

;) :dance3: :focus: :dance: :D

Link to post
Share on other sites

Zakon je stupio na snagu jos prosle godine, u Valjevu skoro niko ne prodaje alkohol posle 23 h, mamu im nenormalnu jos samo da zabrane nema hleba posle deset uvece da se ne goji narod ;) :) :dance3:

Link to post
Share on other sites