Pomoc, kao da ledi klima!!


Recommended Posts

E ovako, koliko god se vozao po gradu klima radi do 00, naravno i grejanje. Ali problem je otvoreni put.. Kad idem jedno 20-tak km sve slabije i slabije duva i hladan vazduh(leti, kad je klima ukljucena) tako i topao vazduh zimi prestane da izlazi iz ventilaije! A cuje se da ventilator duva, znaci on se ne gasi, radi non stop isto.. U pitanju je ona digitalna dvozonska klima u E36 2.0. E da, i kad stanem, na jedno pola sata, iscuri neka voda ispod menjaca, i onda o5 proradi sve.. Nije mi jasno sta je u pitanju, ta voda nije iz sistema za hladjenje motora 100% jer mi ne trosi ni ni vode, svaki drugi dan proveravam..

Jel imao neko ovakvo iskustvo, ne znam sta da radim ;)

Link to post
Share on other sites
Ta voda sto ti cuei je kondenzacija iz klime i to je normalna star. A za ovo drugo kod majstora!

Da to je kondezacija....

I ja sam jednom tako istripovao...

Link to post
Share on other sites

Jel imas onaj mali potenciometar toplo-hladno, nalazi se izmedju otvora za ventilaciju na samoj sredini kokpita, kao tockic izgleda?

Ako imas njega, a trebalo bi jer je rec o toj opremi, proveri da li radi.

Link to post
Share on other sites

Imam, i radi, kad stavim na crveno, radi, kad stavim na hladno hladi.. Ali odjednom prestane da izlazi vazduh(topao/hladan, kako ga podesim) iz ventilacije, ali ventilator i dalje bruji.. E jbm ti klimu, ubacicu obicnu!!!!

Link to post
Share on other sites