I jos jedno zensko na forumu :)


Recommended Posts

Dragi moji,

Moje je ime Natalija, iz Nisa sam. San vecine devojaka u mojoj okolini je: zavrsiti fax, zaposliti se, udati se i ziveti srecno do kraja zivota. Ali to smara, zar ne? Ipak je bolje teziti ka visim ciljevima, recimo, po jedan model iz svake serije :preved: Bas zbog toga i odlucih da vam se prikljucim, da konacno neko moze da razume zasto je moj san daleko od ovog prvog :P

Nadam se da cemo se lepo druziti :)

E pa Nato dobro dosla,ja nisam odavno ovde ali mi se svidja ;) za pocetak kupi jedan,nebitno koj,BMW je BMW,tu nema price.Pa lagano dok ne nadjes seriju koja ti ogovara,pa motor.....i tako redom :preved: ....

Link to post
Share on other sites

Izvinite zbog moje neazurnosti, ispiti su cudo :huh:

Nemam BMW, ali cu ga imati :D To je ono sto najvise volim u zivotu, i bas zbog toga ne zelim da mi iko to kupi, ni otac, ni decko, ni muz. Zelim da prvi BMW, koji ce definitivno biti E30, kupim sama :) radim na tome :) Da se razumemo, nemam ja nista protiv onih koji su auto dobili na poklon, samo, ja imam malo cudne principe :)

Link to post
Share on other sites
Izvinite zbog moje neazurnosti, ispiti su cudo :)

Nemam BMW, ali cu ga imati :) To je ono sto najvise volim u zivotu, i bas zbog toga ne zelim da mi iko to kupi, ni otac, ni decko, ni muz. Zelim da prvi BMW, koji ce definitivno biti E30, kupim sama :) radim na tome :) Da se razumemo, nemam ja nista protiv onih koji su auto dobili na poklon, samo, ja imam malo cudne principe :)

Samo napred Nato, Dobro dosla. :huh: :D :)

Link to post
Share on other sites
hahaha dodje zemska na forum, pa se u predstavljani raspisu na 2 strane... hahaha

dobrodosla i da uzmes neku nadrkanu kockicu!!!

Ma i dve su strane malo :) razumem ja vas :huh: Bila bih sasvim zadovoljna nekim M-om :D Za pocetak :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.