e30 By Tokyo (No2)


Recommended Posts

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala momcovi... ;)

Razmisljao, imao u posedu ali nisam hteo da busim sajtne, razmisljam i o MT2, mada??

Mozda i ode na dobos pa uzmem neki malo veci Bmw..., videcemo? :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko dobro drzi ta traka, popizdeo bih kad bi snimio da zeva negde...

Link to post
Share on other sites

Ako je ta moztaz traka ona traka sto lepi sa obe strane,mogu da ti kazem da ona koju sam ja kupio drzi veoma dobro,iskreno... Njom sam zalepio tablice,nemam ramove,dok sam lepio,malo sam iskrivio tablicu i jedva,ali jedva sam odlepio da skinem da ispravim...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

daj sliku enterijera, sa onim volanom koji sam ja vidio...

interesuje me njegova pozicija i jesi li stavljao onaj "boss kit" nastavak?

PS sto god da si uradio sa autom, nisi promasio. probaj sve sto mislis da treba dok mozes, ne sumnjam u tvoj ukus ;)

Link to post
Share on other sites

Daj bre kakav boss kit, lakse po naski.., glava volana... :)

Taj volan mora da se usrafi na glavu volana tako da je imam, nemam sliku, volan sam spustio 2-3cm, daleko mi se vise svidja tako za voznju...

Slikacu pa cu ti pustim... ;)

Link to post
Share on other sites

Za lepljenje spojlera je dobra Wurth-ova Lepak i Dihtmasa ( da se ne frljam na nemackom ) u tubi kao silikon , ja sam lepio sa njom na e30 MT1 pragove i nekada nije zevnulo nigde . Provereno dobra stvar .

http://www.ebay.de/itm/1K-PU-Wuerth-Karosseriedichtmasse-Kleber-Spoilerkleber-300-ml-Montagekleber-/200755937703#ht_2819wt_907

Link to post
Share on other sites

Uzmi silikon i zalepi :) bilo koju traku da stavis ce da zadrzi vlagu a znam koliko to volis.

Video si koliko je to sve tesko (mt2 sajtne) zato je proizvodjac stavljao donje i gornje zabice plus nitne i srafove

Zato ili silikon ili kupi originalne delove i izbusi sajtne i ubrzgaj vosak da zastiti sa unutrasnje strane.

A sto ne stavis is lip i sajtne. tj sajtne od turinga?

Link to post
Share on other sites

Mozda is lip povecava otpor vazduha, pa zbog toga nece? ;)

Rekao sam za traku zato sto sam ja kod mene tako uradio, nisam hteo da busim pragove,

samo po jedan sraf sa strana u ivicu krila i ruba, tamo gde su na sajtnama mesta za srafove

Link to post
Share on other sites

Mt2 zabice za sve osim rep/spojler su negde oko 200€ . Na to da dodas, sablone i zaptivace onda jos skuplje.

Ali samo za pragove (bez lajsni) negde oko 50€ za sve osim zaptivaci koji kostaju oko 5000 din za jednu stranu.

Link to post
Share on other sites

Evo, tetka se jos malo isprsila pa poslala i ovo... :lol:

BBS RM 012, dvodelne, 6,5J et33, imam tacne od 1,5inch-a za 7,5J et20 i morao bih dokupiti od 2inch-a za 8J et14, razmisljam da li da se igram ali opet mi se nesto ne vozi 15 na kolima, deluje neozbiljno, najpre da ce na dobos... :D

bbsrm.jpg

Ovo sam takodje spremio za Alpine ( hvala Lemiju ), mada pitanje koliko ce i one da budu tu..., mislim da je vreme za nesto ozbiljnije? :D

poklopcisamiljeom.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.