Informacija BMW 525i


Recommended Posts

Ovog karavana je vozio Kiza iz Nis-a koliko se secam. Brate auto nije kod njega sigurno godinu dana tako da je stanje relativno.

Link to post
Share on other sites

Ne znam, neko od nislija sigurno zna pa sacekaj da ti odgovori. A ovo za invalida dobro proveri jer je sad neki novi zakon pa dosta njih ne moze da produzi registraciju tako.

Link to post
Share on other sites

Dobio sam broj od Leona, sad cu da ga nazovem pa da ga pitam. A to za registraciju na invalida, jel moze da se registruje npr na mene, da ne ide preko invalida ? Ne vezano za cenu registracije

Link to post
Share on other sites

Ovog karavana je vozio Kiza iz Nis-a koliko se secam. Brate auto nije kod njega sigurno godinu dana tako da je stanje relativno.

Zatim ga je vozio Uzun, pa je ga on prodao. Ko je vlasnik ne znam, ali mislim da je registrovan na Gadzinog oca.

Link to post
Share on other sites

Imam jos neka pitanja.

-Jel su delovi vecinom isti za karavana i limo ? Mislim na mehaniku

-Kolika je potrosnja benzina na otvorenom, normalnom voznjom(u okviru zakona :) ) 90km/h ? Grad..

Link to post
Share on other sites

Mehanika 100%, limarija do zadnjih vrata ukljucujuci i njih, potrosnja oko 12-13 litara po gradu normalne voznje, otvoreno oko 8 litara. Svako divljanje po gasu potrosnja moze ici i preko 20 po gradu.

Link to post
Share on other sites

Pricao sam sa Kizom. Kaze da je auto bio automatik, ubacen manuelni, i da ima problem s kvacilom prilikom menjanja brzina ako se brzo vozi. Karike su otisle, trosi ulje.. Tako da bi verovatno trebao i motor drugi. Na tog coveka ne moze vise da se registruje(ovaj mi rekao da moze), tako da sve u svemu veliki trosak. Izgleda da se ne isplati.

Link to post
Share on other sites

Ajd sto se ovako ofucao, te sitnice se daju srediti, nego mu i motor ofucan i ko zna sta jos. Al jbg, po prici coveka mislis auto vise nego ok za te pare, u stvari odlican. Dobro je sto mi je Leon dao br od Kize, a Kiza mi rekao sve o autu.. Ustedeli mi 500km puta.

Link to post
Share on other sites