Zamena sata za obrtomer


Recommended Posts

Ok,gde da nadjem sat,jel ima na otpadima?

A da li je isti dzek koji povezuje sat i obrtaljku,ili mora neka prepravka?

Koliko je komplikovano skidanje table?

Link to post
Share on other sites

Satove imas po otpadima ( ako nemozes da nadjes javi se), tabla se skida na nekoliko srafova, lakse ti je skines i volan i plastiku izmedju volana i table. Samo uzmi od benzinca, zbog pokazivaca kolicine goriva i obrtomera.

Link to post
Share on other sites
Satove imas po otpadima ( ako nemozes da nadjes javi se), tabla se skida na nekoliko srafova, lakse ti je skines i volan i plastiku izmedju volana i table. Samo uzmi od benzinca, zbog pokazivaca kolicine goriva i obrtomera.

Ok,HVALA!

Potrazicu cim zavrsim sa ispitnim rokom,hocu to sto pre da sredim!!!

Koja je razlika sata izmedju dizela i benzinca,da ne uzmem pogresni????

Link to post
Share on other sites
Da li postoji mogucnost,posto imam tablu sa satom,da umesto sata ubacim obrtomer sa kazaljkom za potrosnju goriva?

Sve ti je isto i odgovara,radice ti obrtaji mada ce malo da lazu sve zavisi od cega ubacis tablu,najbolje od 318i,pokazivac potrosnje mislim da nece raditi,operacija traje 2-5 minuta,ja sam je skidao za 1 min i 35 sekundi-merio na stoperici.Skines plastiku iznad nogu,provuces ruku i odvijes dva srafa sjajno sive boje koji drze plastiku ispod table,onda ces ugledati dva dole srafcica koji drze masku od table,odvij ih.onda imas jos cetiri koji drze instr.tablu,povuci tablu k sebi i otkazi dzekove,povuci tablu i to je to.VOLAN SE NE SKIDA !!

Link to post
Share on other sites