Recommended Posts

E ovako ljudi...imam centralnu i sve brqvice rade a gepek prestao, kada dajem signal daljinskim ne reaguje..nista se ne desava...sve ostele rae i za rezervoar...da li je motorcic, instalacija, brava...kako da udjem u gepek:)...HVALA unapred!!!

i da dodam, prao sam ga pre neki dan i od tada nisam otvarao gepek do juce popodne ali mi je malo besmisleno, nije mi mrzula bravidca na -20 a sada na NULI da smrze i ne otopi se ni preko dana...???

Link to post
Share on other sites

Meni se isto desilo,zaglavio je onaj mehanizam na samoj bravi.Skines one oblogr iznutra i podmazes mehanizam lepo.Ako ne uspes da otvoris gepek pa da uradis to,obori sedista pa iznutra,nije mnogo komplikovano

Link to post
Share on other sites

Ljudi, imam e36, 94 godiste, ne znam za druge ali moj ima vezni lim izmedju kabine i gepeka normalno tako da nije moguce uci iz kabine kada skines sedista, elem, posto i nisam imao kljuc od gepeka ja sam RAZBUSIO bravicu i otvorio gepek, sve je na svom mestu, bravica dobija struju svaki put kada pritisnem daljinski alarma ali ne odradi povremeno tako da cu verovatno zameniti motorcic centralne...eto reseno! Burgija je mislim bila 12ica ili 10ka...

Link to post
Share on other sites

valjda sam to prvo probao....da nisam vec bi se postavio u rubriku: BISERI:)) ali kljuc sam dobio samo jedan uz auto i njime palim i otvaram vozaceva vrata a nesto je verovatno menjano pa ne pasuje...trazim BRAVICU!!!!...sa kljucem!!!!!

Link to post
Share on other sites
Ko ima kupe moze da udje u gepek preko zadnje klupe, ali 4 vrata je resenje samo burgija... :pleasantry:

aj po 'srpski' : FI 10:)) i odose 10 evrica + kljuc....kao red bull

Link to post
Share on other sites