Ler na 2,5-24v


Guest Borbet A 9J

Recommended Posts

Guest Borbet A 9J

Ne mogu nikako da namestim ler na motoru 2,5-24v,on radi na 900 obrtaja,ali ima katastrofalno neravnomeran rad,ceo auto mi se pomera zajedno sa motorom,zamenio sam motor ler gasa,potenciometar leptira,protokomer,senzore radilice i bregaste,srecom pa mi drugar drzi otpad BMW-a,pa me ovo nije nista kostalo i pored svega toga zamenjenog opet isto radi,umalo da zaboravim i svecice su nove i dok radi na leru na auspuhu se oseca benzin katastrofa,kao da gura mnogo goriva(ociscene su dizne),unapred hvala na pomoci!

Link to post
Share on other sites
Guest Borbet A 9J

Imaju dva,jedan je plavi,a drugi je braon,taj sto mi ti kazes da je otisao je plav,jel tako?Jedino jos to nisam zamenio,probacu,pa cu da javim,ali mislim da on sluzi samo da posalje informaciju kompjuteru kad je tecnost u sistemu hladna da motor pojaca ler gas!Kad ga upalim ujutru(kad je totalno hladan),on radi odlicno nekih 10 sekundi i onda pocinje da trokira i na malom gasu u voznji stalno seca,ne mogu da ga vozim polako,moram stalno da ga varkam na kvacilu!Hvala.

Link to post
Share on other sites

moze da daje pogresnu temperaturu spram kojom ECU daje pogresnu smjesu...npr stalno daje signal da treba saug da radi...plavi senzor..provjeri nije to neki problem...

Link to post
Share on other sites