Recommended Posts

Gde ste Shmekeri ? :preved: Evo reshih i ja da vm se pridruzim! I shta da kazem pa da se kulturno predstavim... Radim u A.Sh."Chukarica" kao instruktor i lud sam za Bmw kockicom. Upravo pokushavam da sredim jednu,u pitanju je 325i '91 godishte i nadam se da cu uspeti uz vashu pomoc. Slike auta a i moje slike postavicu ka budem provalio kako. ;) Eto drugari! :D

Link to post
Share on other sites

dobrodosao i odma nam kazi cifru za brzo polaganje hihihi

Link to post
Share on other sites

dobrodosao instruktore koliko god budemo mogli pomocicemo uzivaj ;) :)

Hvala na dobrodoshlici Dzoni majstore! :D

' date='Oct 29 2007, 12:28 AM' post='8095']

Dobrodosao

Hvala Shmekeru! :preved:

dobro nam dosao Gago

Hvala Mare care! Ej,lud ti je nik a i ova slichica!Gde mogu da je skinem pa da je bacim na telefon?

Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao Gago!!! Chukarica je moja maticna auto skola, ja sam polagao voznju kod Dr.Mr.Prof. Dragana Savica na Golfu 1 diesel, sada vec davno :preved:

Uzivaj na forumu

Link to post
Share on other sites

Pozzz Gago i dobro dosao. Celo moje drustvo polagalo u Chukarici, doduse kod Vasica. Ja mislim da za tvoj posao treba covek da ima celicne zivce, taman naucis jednog da vozi kad eto ga jos jedan ne zna cemu sluzi treca pedala i tako u krug...

Link to post
Share on other sites

dobrodosao i odma nam kazi cifru za brzo polaganje hihihi

Hvala imenjache! Ej,shto se tiche cifre za polaganje,prava sitnica,12000 din,i to na rate tako da placash kako ti odgovara,rate sam odredjujesh,bitno je samo da isplatish punu cifru do kraja obuke a obuka traje malo jache od mesec dana ili malo duze ako sam bash u guzvi.Chisto da znash ako ti treba za nekog.. Nije bash brzo ali je kvalitetno polaganje,posle moje obuke moze se pravo na reli,xe,xe! :preved:

Link to post
Share on other sites

Dobrodosao `kolega` :) i dobro je sto si resio da se pridruzis :preved:

Pozdrav i uzivaj!

P.S: Jel vam treba instruktor, posto ja ne radim? :D

Cao "kolezi" ;) Odavno se kanim da se prikljuchim ali kako mi je ovo privi forum na kom uchestvujem.. frka bre da se ne obrukam xe,xe! :D Pokushavam da provalim kako se postavljaju slike i tako to,svaka pomoc je dobrodoshla. :D Ej a shto se tiche posla,ne znam da li ti znash da je A.Sh."Chukarica" josh uvek drzavna auto shkola koja cheka privatizaciju ili stechaj.Najverovatnije cemo je kupiti mi instruktori i onda ce biti posla.Za sad sam ja najmladji od kolega i veruj mi da se ne pitam za nishta,a tako mi je i najbolje. Kad bude doshlo do te kupovine shkolice mogu da te pozovem pa da i ti uchestvujesh. :D Eto "kolezi" :D

Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao Gago!!! Chukarica je moja maticna auto skola, ja sam polagao voznju kod Dr.Mr.Prof. Dragana Savica na Golfu 1 diesel, sada vec davno :preved:

Uzivaj na forumu

Bolje vas nashao! E bash mi je drago,Matori Gasha je stari shmeker i znaj da te je obuchavao jedan od najboljih instruktora u gradu na najboljem Golfu kecu u gradu a i shire..

Link to post
Share on other sites

Pozzz Gago i dobro dosao. Celo moje drustvo polagalo u Chukarici, doduse kod Vasica. Ja mislim da za tvoj posao treba covek da ima celicne zivce, taman naucis jednog da vozi kad eto ga jos jedan ne zna cemu sluzi treca pedala i tako u krug...

Super!!! Vaske je guru i verovatno najbolji instruktor u zemlji Srbiji! Pitaj drushtvo,ako su skoro polagali onda pamte i mene kao najmladjeg instruktora u sa belim Yugom. A shto se tiche posla i zivaca,uskoro cu na popravku istih kod onih majstora u instituciji zvanoj "Laza Lazarevic" bash zbog tih shto bi po svaku cenu bar dve pedale da stiskaju levom nogom i tako.. :preved:

Link to post
Share on other sites
Guest 10Sanja20

Bolje vas nashao! :preved: Vidi,bezveze je preko veze.. ;)

Ma šalim se, naravno... samo malo mi frka od maltretiranja i ostalih gluposti...ali rešiću ja to već nekako... :D

Link to post
Share on other sites

Ma šalim se, naravno... samo malo mi frka od maltretiranja i ostalih gluposti...ali rešiću ja to već nekako... ;)

Javi se u A.Sh."Cukarica",trazi Dragana u belom Yugu i nema frke! :preved:

Link to post
Share on other sites
Guest 10Sanja20

Javi se u A.Sh."Cukarica",trazi Dragana u belom Yugu i nema frke! :D

Ma jok...hvala.... to mu onda dođe kao preko veze... :D

ali bih ti rado postavila par pitanja na PM pošto od mog instruktora nema 'leba... :D

Link to post
Share on other sites

Cao "kolezi" :D Odavno se kanim da se prikljuchim ali kako mi je ovo privi forum na kom uchestvujem.. frka bre da se ne obrukam xe,xe! :) Pokushavam da provalim kako se postavljaju slike i tako to,svaka pomoc je dobrodoshla. :D Ej a shto se tiche posla,ne znam da li ti znash da je A.Sh."Chukarica" josh uvek drzavna auto shkola koja cheka privatizaciju ili stechaj.Najverovatnije cemo je kupiti mi instruktori i onda ce biti posla.Za sad sam ja najmladji od kolega i veruj mi da se ne pitam za nishta,a tako mi je i najbolje. Kad bude doshlo do te kupovine shkolice mogu da te pozovem pa da i ti uchestvujesh. :D Eto "kolezi" :)

Ma, druze hvala ti na dobroj volji, ali jesi video odakle sam ja?

Salio sam se, gde cu u Beograd na posao... (malo mi je daleko da putujem svaki dam :D )

Ali hvala svakako, na dobroj volji... :)

Pozdrav!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.