Recommended Posts

Kupio sam prelepu bembaricu (e36) pocetkom ove godine a posto imam los obicaj da lako pozajmljujem auto tako sam mladjem burazeru dao djuntu da se malo drka po gradu ali sam mu rekao da mora da mi je vrati do ujutru posto rano imam obaveza... Ustajem ujutru - nema auta, zovem ga - nedostupan!!! hmmm... Kada sam zavrsio sa poslom obidjem par kafana, nadjem burazera i on mi saopsti srceparajucu vest: SLUPAO SAM TI AUTO... ;)

To se desilo pre otprilike mesec ipo a poceo sam da ga sredjujem tek pre par dana iz nekih meni poznatih razloga. Nov sam na ovom sajtu a i na internetu uopste tako da sam jos u fazi istrazivanja, ali probacu da ubacim neke slikice da vidite kako je izgledao mij mezimac... A kada zavrsim sa sredjivanjem bice JOS LEPSI!!!

Mnogi ce reci - auto, zena i pivo se ne daje nikom ali ja jednostavno nisam takav tip coveka, ja sve delim sa drugarima (zene pogotovo)! Sta je - tu je, idemo dalje!!!

A jel vi lako pozajmljujete vas auto???

e36.jpg

Ha, uspeo sam!

Nisam ni znao da sam ovako bistar! :preved:

Link to post
Share on other sites

jbg brate , nisi jedini kome se to desilo , ima nas takvih , dajemo kola , ali pokusavam da se oduprem tome ..... nema brige , sve moze da se popravi , moj predlog ti je da lepo ovde sa nama caskas i pomocicemo koliko mozemo ....

btw , reci bar ime i odakle nam dolazis

pozzz

Link to post
Share on other sites

jbg brate , nisi jedini kome se to desilo , ima nas takvih , dajemo kola , ali pokusavam da se oduprem tome ..... nema brige , sve moze da se popravi , moj predlog ti je da lepo ovde sa nama caskas i pomocicemo koliko mozemo ....

btw , reci bar ime i odakle nam dolazis

pozzz

banja me zovu, iz indjije sam. kako da ubacim slike auta?

Link to post
Share on other sites

Auto ne pozajmljujem nikom, jednom mi je ortak trazio da izvede devojku - rekao sam mu: "Znam kako vozis, pa ti ne dam!" Covek daleko od toga da vozi lose, ali luduje. Jednom sam ortaku ostavio kljuceve, da bi mogao da mi doveze auto!!

Cicija sam, sta cu... :preved:

Link to post
Share on other sites

Ma batice kakvo crno davanje, moze al samo u mom prisustvu. Neka ti to bude skola za u buduce!!! Auto ti na ovoj gore slici izgleda prelepo, sredi ga i pamet u glavu :preved:

Link to post
Share on other sites

Ma batice kakvo crno davanje, moze al samo u mom prisustvu. Neka ti to bude skola za u buduce!!! Auto ti na ovoj gore slici izgleda prelepo, sredi ga i pamet u glavu :preved:

Auto se sredjuje. bice gotov za desetak dana. a da mi je bila neka skola - nije. ko ga jebe! Nikada mi nije bio problem da pozajmim auto nekom u koga imam poverenja pa nece ni sada. a nije mi problem ni da uzmem tudji auto. tako da sada kada nemam MOJ auto uvek imam par komada od drugara da uzmem kada hocu da se koristim. nego dali da ubacim jos slika??

Link to post
Share on other sites

Pozdrav i dobrodosao.

Ma sredice se auto. Ubaci jos neku sliku.

I ja dajem svakom auto tj. ne svakom ali u kog imam poverenja dajem sto da ne.

Link to post
Share on other sites

Auto se sredjuje. bice gotov za desetak dana. a da mi je bila neka skola - nije. ko ga jebe! Nikada mi nije bio problem da pozajmim auto nekom u koga imam poverenja pa nece ni sada. a nije mi problem ni da uzmem tudji auto. tako da sada kada nemam MOJ auto uvek imam par komada od drugara da uzmem kada hocu da se koristim. nego dali da ubacim jos slika??

Jbga, onda nemoj se zalis :preved: nego sredjuj

Link to post
Share on other sites

Dobrodosao ti nama!

Sta da radis, napravices ga i pamet u glavu za ubuduce!

Cuo si komentare drugih, pa ih ja necu ponavljati.

Uglavnom sad trenutno nemam, nazalost BMW-a, ali dok sam ih imao (pronjuskaj malo po slikama pa ces videti), sto se tice davanja auta, moj odgovor je uvek bio : DACU TI PRE BUBREG, NEGO BMW-a!

Ali svi oni znaju kakva sam ja picajzla, tako da me uglavnom nisu ni u sali pitali!

`ebiga, takav sam! :D

Link to post
Share on other sites

Pa i burazer je konj mogao je da ti javi sta se desilo a ne da izigravas detektiva,puca njemu k***c sto ti slupao auto,bas mi krivo,mene brat tako isto gnjavi za moj bmw i ja sam mu dao da ga odnese u praonicu da ga opere i posle par dana sam cuo da mu se auto okrenuo na raskrsnici posto je bila sitna kisa

mogu misliti sta je trebalo da uradi da auto sa vucom na 4 tocka zarotira,jos je sve to precutao a ja mu nista ne govorim posto cu mu to nabijati nanos kad se bude ljutio kad ga sledeci put ispalim

Link to post
Share on other sites

bmw ne treba davati nekome ko ce divljati a ne poznaje zadnju vuchu

Link to post
Share on other sites

Pa i burazer je konj mogao je da ti javi sta se desilo a ne da izigravas detektiva,puca njemu k***c sto ti slupao auto,bas mi krivo,mene brat tako isto gnjavi za moj bmw i ja sam mu dao da ga odnese u praonicu da ga opere i posle par dana sam cuo da mu se auto okrenuo na raskrsnici posto je bila sitna kisa

mogu misliti sta je trebalo da uradi da auto sa vucom na 4 tocka zarotira,jos je sve to precutao a ja mu nista ne govorim posto cu mu to nabijati nanos kad se bude ljutio kad ga sledeci put ispalim

Ne da je konj - nego strasno. A i nije mi rodjeni burazer nego od tetke. Sigurno je da se trebao javiti i to odma to vece a ne da ga ja sutradan trazim. Valjda mu je bila frka! Jebiga, uvek sam mu davao auto a i on je meni njegov, dok je imao merc 124 300D. Bitno mi je sada da ja vidim da se on aktivira oko sredjivanja, da radi nesto na tom pitanju. Oterao sam ga kod odlicnog limara, izace me popravka preko 1500 evra!!! Nego - gde da nadjem hladnjak od klime i hladnjak motora? A trebace mi jos dosta sitnica. Osnovno sam kupio. Delovi do sada 750e! :D

bmw ne treba davati nekome ko ce divljati a ne poznaje zadnju vuchu

Ocu ja ovde dobijati obavestenja o sakupljanjima ljubitelja zadnj vuce, driftingu i sl.?

Link to post
Share on other sites

:D

Dobrodosao ti nama!

Sta da radis, napravices ga i pamet u glavu za ubuduce!

Cuo si komentare drugih, pa ih ja necu ponavljati.

Uglavnom sad trenutno nemam, nazalost BMW-a, ali dok sam ih imao (pronjuskaj malo po slikama pa ces videti), sto se tice davanja auta, moj odgovor je uvek bio : DACU TI PRE BUBREG, NEGO BMW-a!

Ali svi oni znaju kakva sam ja picajzla, tako da me uglavnom nisu ni u sali pitali!

`ebiga, takav sam! :D

I jos bolje vas nasao!

To je sve stvar do coveka. Ko sta ceni. Meni je uvek bilo bitnije druzenje i dobri odnosi nego kola ili lova ili bilo kakve materijalne stvari. Necu da kazem da je kod tebe suprotno nego ja malo nisam normalan po tom pitanju. Cesto preterujem u zajebancijama a i cesto se izdrkavam na autu ili potrosim sve sto sam zaradio za mesec dana i jos pozajmim toliko! Znam da to ne valja i sve to ali, sta cu - takav sam! Ne mogu protiv toga (probao sam). :D

Nek ide zivot!!!

Link to post
Share on other sites

:P

I jos bolje vas nasao!

To je sve stvar do coveka. Ko sta ceni. Meni je uvek bilo bitnije druzenje i dobri odnosi nego kola ili lova ili bilo kakve materijalne stvari. Necu da kazem da je kod tebe suprotno nego ja malo nisam normalan po tom pitanju. Cesto preterujem u zajebancijama a i cesto se izdrkavam na autu ili potrosim sve sto sam zaradio za mesec dana i jos pozajmim toliko! Znam da to ne valja i sve to ali, sta cu - takav sam! Ne mogu protiv toga (probao sam). :english_en:

Nek ide zivot!!!

Vidi, volim i ja i druzenje i zajebancije i sve to sto ti kazes, a sto se tice kojekakvih izdrkavanja na autu i tu smo slicni, i zadnji dinar ako treba, samo nek se sija...

Uvek kazem pre bih kupio nesto za njega, nego za sebe, to se bar vidi. Zena mi je redovno pizdila od takvih komentara ( a sad me tera da opet kupim bendzu).

Dobro, bilo je tako dok se nisam ozenio i dobio sina, mada i sad je tu negde, samo sto, hvala Bogu ima i precih stvari, pa je malo teze. Ipak je dete na prvom mestu, pa onda zena i BMW dele drugo :english_en:

Jedino bas zbog toga, sto znam kako pazim i volim svoj auto (mozda sam i malo poremecen po tom pitanju) i nisam ga davao nikome (tu mislim na BMW-a)! Tu je razlika!

Ali, kao sam kazes, nek` smo zivi i zdravi, pa ko ga j***!

Pozdrav!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.