Recommended Posts

STA JE BRE VAMA STA JE RUZNO STA DA FARBA U BOJU AUTA,to su dizajnirali ljudi koji su pravili m5 o kakvom farbanju vi pricate????????????????????????Prelep,Uki snimaj kako ide!!!!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala Vam svima :lol: ....bice klipova...Sedishta su od M5 e34 I proizvedene su samo u 700primeraka....! ne od e38ce!!!.. :rolleyes:Nisam hteo da stavljam M-ov volan jer on nema airbag,,,,,;) Ruchicu cu da promenim....:) kad budem nashao odgovarajucu!!!A za te plastike nema Farbanja i Prefarbanja ostaju kako jeste Po tome se i razlikuje od obichne petarde!

bmwm5e34side3138.jpg E sad ako je vama ovo ruzno jbg :)

Link to post
Share on other sites

stop svetla, volan, i felne su za razmatranje i obavezno da stavio ono sto treba da ide na takav auto ako vec ides na original izgled i stanje

sve ostalo je extra i dobro izgleda

Link to post
Share on other sites

jeste da se po tome razlikuje, ali su kod tebe prenaglasene. da je malo svetliji auto, ne bi toliko upadalo u oci. deluje kao da si popalio te plastike sa nekog fandjomobila pa ih nakacio na 525td samo da izgleda kao m

ali to je samo moje misljenje, ako se tebi svidja tako, meni je jos bolje :lol:

Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxxaaxaxaxaxa

axxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxaxaxxa

OJ SRBIJO........

xaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxax

Ma i ja sam ljubomoran odvratno izgleda krs zivi ne bi ga voziooo, da mi platis!

Aman bre narode boja je orginalna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Ma do jaja :))) ne mogu svi biti odushevljeni neki vole spojlere i shankove za pice neki vole ovo neki ono svi smo mi razlichiti...usvakom sluchaju MENi se sVIdja!!! a to je najvaznije :lol: ;)

Link to post
Share on other sites

Ma sta ti ima da se razlikujes od ostalih, farbaj to kad ti ljudi lepo kazu:)))))

Video sam ga vise puta u toku sklapanja, ni jednom skroz gotovog i onako je bio PERFEKTAN.. nema tu sta da se kaze a da sam ljubomoran to se nisam zezao :) :lol: ;) :)

Link to post
Share on other sites

hvala hvala naravno bez zokija i mishka nishta nema oni su jednostavno najjachi majstori

extra4zaobradjena.jpg

extra5obradjena.jpg

extra7obradjena.jpg

bice josh koja slika :)

Link to post
Share on other sites

divota.

jedino napred bele zmigavce, i nazad da bude beli zmig.

ako se tebi svidja ovo sivo super. da je moj auto, ja bi odma u boju kola, ovako izgleda kao da je u spric gitu ostalo.

Link to post
Share on other sites

Kako bre Miki nista strasno ja cuo da se prica da ga je udario voz a zatim je ispao iz aviona ,ali sve se da srediti :) :) :P :P :D :D

Link to post
Share on other sites

Svaka cast na autu mnogo truda i ljubavi ulozeno u njega,naravno ukusi su razliciti,ja imam E34 530 V8 pa ide kao lud mogu da zamislim kako tvoj 4.0 ide,iskreno da ti kazem da sam malo ljubomoran.

Link to post
Share on other sites