Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Auto je vrh, svaka cast na trudu, video sam ga i dok je bio u fazi sklapanja, deluje da je sve uradjeno temeljno.. Jos jednom svaka cast!

Ja licno ne volim crne felne, i zute migavce, ali ako se tebi svidja to, tvoj je auto, samo napred, ne razumem ove ljude koji truju temu drugim ljudima, a pritom ili voze neko govno ili nemaju kola uopste..

Ajde kacite taj video ako ga ima, BAS me zanima da vidim kako ovo ide!!!

Link to post
Share on other sites

Nemam reci koliko auto dobro izgleda uzivo. Ovi detalji (inace, prekriveni "spric gitom") mnogo lepse izgledaju uzivo, a da ne pricam kako auto puni kao nenormalan. Kao sto rekoh, shadow line, druge felne i to je to! :thumbsup:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Evo josh dopuna iz bosne i na stazi u zalozanima :dance3: a bice i snimak samo da poskidam sa kamere sve :)

dsc01100l.th.jpg

dsc01099k.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

fotografija0373.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc01102z.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Malo je vreme bilo kishovito

Link to post
Share on other sites

E pa ja imam X pipe :prankster2: Sutra ujutru ide na chipovanje na 315hp Nm/Rmp 435/4270 pa cemo da vidimo kako ce ici :D

Link to post
Share on other sites

nece jer je stavio u HP a da je stavio u BHP onda bi bilo kako ti kazes...... tako barem ja misli,ne da mi se googlati....

Link to post
Share on other sites

bice to preveliki obrtaji na V8 ali kako ocete.....ljudi spustaju blokadu i stavljaju limitere na 5000 ili cak i nize.....6900 nedaj me boze dragi pa znate li koncepciju tog motora..... bice pametnih koji ce reci sta ima veze....ali samo neuk moze reci da taj motor voli high revs....bez preprsvki neki fizicki je to smrtna presuda za taj motor....sretno

Link to post
Share on other sites

pa to je tako na satu...pokazuje a valjda bi trebao da znash da to nije tachan podatak ako malo mucnesh glavom!!Ja govorim kako je na km satu jer kad bi rekao realno javili bi se ljudi sa Rechima :Pa moj 2,0 puni u vishe obrtaja kapirash....4,0 motori vrte se na oko 5850obrtaja otprilike A SHta cemo sa drifterima nekim kojima je konstatno u blokadi....tako da ne mlati praznu slamu Sm chip tuning-u se pozali shto rade takav posao i sjebavaju motore ljudima :prankster2:

Link to post
Share on other sites
bice to preveliki obrtaji na V8 ali kako ocete.....ljudi spustaju blokadu i stavljaju limitere na 5000 ili cak i nize.....6900 nedaj me boze dragi pa znate li koncepciju tog motora..... bice pametnih koji ce reci sta ima veze....ali samo neuk moze reci da taj motor voli high revs....bez preprsvki neki fizicki je to smrtna presuda za taj motor....sretno

Mislim da gresis suki. koliko vidim ovde se radi o m60b40 motoru koji je imao fabricku blokadu na 6500, inace motor je odlican bas za ovo jer ima kratak hod klipa 80, a precnik 89 sto je po meni idealno za ovu vrstu tunninga. Kada je kratak hod znaci da na radilici nisu kolena duga pa ne stvara velike vibracije. Ne tvrdim da sam u pravu, uvek moze da bude drugacije :prankster2: Spustanje blokade rade oni kojima je potreban veci obrtni momenat na nizim obrtajima, to je odlicno za drift, ove godine su turbo masine objasnile u kg. Sori za off auto je bombonica.... Da ga dugo vozis u sreci i zdravlju...

Link to post
Share on other sites
nece jer je stavio u HP a da je stavio u BHP onda bi bilo kako ti kazes...... tako barem ja misli,ne da mi se googlati....

Mislio sam da ce raditi H&S chip sa njime dobija 317,a te jedinice engleske ili americke me obidji,i naravno sto me i ne cudi opet ti nalazis mane samo tebi neki k***c smeta,samo ispravljas da li je KS,PS,BHP,SMS,PMS,TDS i ostalo,samo ti znas i niko drugi,brate smaras jebo te smaras!!!!!!

Inace Urke,napravili smo turba danas radi sad kako treba :prankster2: a ti urke idi da ti vrate pare za chip i kazi da ti ubace mapu na kojoj je blokada na 800 obrtaja tako da ces voziti na leru sacuvati motor a Suki ce ti opet naci manu

Link to post
Share on other sites

pa moze se blokada staviti i na 9000 obrataja ali ako se ne tjera auto....ne kazem da SM nezna da radi posao...ali kod chip tuninga kad crkne motor uvjek je do motora.....ne lupam na pamet,blizak sam prijatelj sa Alenom Karabalicem koji je ubacivao te motore u kockice prije xx godina i bas zadnji put kad se ubacivao 4.4 u e30 m3 bio sam tu i pricali smo o tome,nikako ali nikako taj motor ne voli visoke,i ti fabricki su mu previse visoki a poznajem Alena i mislim da je tata mata i za SM i za sve vas zajedo samnom..... Bas sam gledao njeogv aftermarket obrtomjer na kom je bio steker sa oznakom 5.0 i covjek kojem se slagao ovaj zadnji m3 4.4 je rekao da ce trazimi jos nizi limiter....

nece to kolega Džoni non stop u crveno terati,ali ljudi pobogu ovo je foum gde trebamo da podjelimo iskustva i msiljenja,nekad smo svi upravu u nekom djelu,nikad nije niko.....bože moj.....

@Miki,jesi moderator ali to ti nedaje za pravo da budes arogantan i skini mi se sa dnevnog reeda....molim te... ako neces reci nesto konstruktivno nemoj nista ni govoriti ljubim te ko boga..... nasmijavas me kao klovn....

@necam...da upravu si za hod klipa i za vibracije ali ne djeluju iste sile naprimjer na stojece lezaje na L motoru i na V motoru,ako malo bolje razmislis skontaces da stojeci naprimjer trpe udare iz dva smjera (iz pravaca klipnjaca) a linijski samo trpi udar odozgo.....i ima tu jos x stvari....

kad smo sad vec detaljno kod tog motora nadam se da blok nije od nikasila nego da je od alusila

evo brojevi koji su upresani u blok pa neka kolega provjeri

* 1 725 963 - Nikasil

* 1 742 998 - Nikasil

* 1 745 872 - Alusil

@Džoni auto ti je super (zanemari primjedbe na estetske detalje,ukusi su razliciti) daleko od toga da ne pjenim na tvoj auto i da mi nije san imati nesto barem slicno,barem priblizno....to sve stoji,divim ti se... nadam se da cu i ja sevbi moci priustiti nesto takvo barem jednom u zivotu :prankster2: :D

Link to post
Share on other sites

Suki ja mislim da bi ti trebao ovde svima da se skines sa grbace,a kao prvo i sve ostalo zasto si ti ubedjen da sam ja moderator?????

A sto se tice konstruktivnih stvari ja ih izvrsavam,a ne kuckam stalno i ne pravim se pametan kada god neko nesto napise,tako da ti si jak na tastaturi a ja u garazi,parkingu ili ulici zavisi od uslova,brate nema topika koji je neko postavio a da ti nisi nekog ispravio ili prepravio,jos se ne secam da si negde rekao e do jaja je extra ovo ono,ima da se napijem kada budem procitao to od tebe

Link to post
Share on other sites