Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma ima jos tu da se radi...necu da se smirim dok mu ne nabavim komplet M-Tech 2 plastikarije kao sto sam imao na prethodnom IS-u...

Zadnji spojler za sada ostaje na autu dok god se ne nabavi MT-2! ;)

Link to post
Share on other sites

A sto si stavljao xenone u duga svetla? Ja sam isao kod jednog lika koji ugradjuje da pitam za cenu i rekao sam mu da bih ugradio i u kratko i u dugo pa mi je on reko da ne valja na dugo xenon jer kad ablendujes ona ne stigne da se zagreje i da od toga hoce da pregore sijalice... Tako sam cuo pa sad kad sam video da si ti stavio zabunio sam se, ako se to kod tebe dobro pokazalo i ja bih ugradio i u kratka i u duga svetla xenone... ;)

Link to post
Share on other sites

Evo ja ih imam skoro 2 meseca i nemam nikakvih problema sa sijalicama.Svaki xenon kad se pali prvo blicne jako pa posle postepeno se pojacava dok se ne zagreje.Ja kod mene imam nemacke lux pro sa digitalnim slim balastima i stvarno nocu kad upalis dugo vidi se kao po danu... :D ;)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Lepo u naslovu pise, a i 1-2 strane u nazad sve mozes da procitas lenštino :prankster2: :P

P.S. Prelep auto, jedna od najlepsih kocki na forumu zajedno sa one dve bele, m-tech 1 i 2... :wub:

Jedina zamerka je sto obrvice nisu u boji auta!

Link to post
Share on other sites

Te obrvice su najveca moguca glupost.., ali ajde! ;)

Link to post
Share on other sites

@Dzoni Paviljoni

poluosovine i kardan sam skinuo tako da je sad Y i tako ce da ostane... :D

@Dzoni,Tokyo

Hvala druze!!! obrvice idu dole kad nabavim crne hella farove :)

Sto se tice daljih radova na autu, imam dosta u planu...da nabavim komplet M-Tech 2,farbanje u carbon schwarz metallic,ceo enterijer u kozu,9x16 felne i M50B25 pod haubom... ;)

Link to post
Share on other sites

Ma nemoj da preterujes, skini zadnji spojler i stavi mali lip fabricki, upasuj taj auspuh malo lepse a te schwarz varijante zaboravi, od njih samo glava boli, siva je majka! ( savet iz iskustva )

Link to post
Share on other sites

@Dzoni Paviljoni

poluosovine i kardan sam skinuo tako da je sad Y i tako ce da ostane... :D

@Dzoni,Tokyo

Hvala druze!!! obrvice idu dole kad nabavim crne hella farove :)

Sto se tice daljih radova na autu, imam dosta u planu...da nabavim komplet M-Tech 2,farbanje u carbon schwarz metallic,ceo enterijer u kozu,9x16 felne i M50B25 pod haubom... ;)

a jel moze m50 u ix

Link to post
Share on other sites

@Tokyo

Imam ceo gepek sa tim malim lipom od stranca nego je crven majke mu ga moram da ga ofarbam...inace stavio bih ga odmah nego su kod mene zatvorene rupe za taj mali lip i izbusene naknadno za ovaj spojler...ako ne nadjem M-tech 2 onda ide mali lip ;)

A za boju cu da razmislim...nekako mi se crna vise svidja... :D

@Percon

Moze prijatelju,a sto ne bi moglo!! :)

Link to post
Share on other sites