Recommended Posts

E ovako, nas drugar Nidza crveni je kupio auto i dok nisam bio kod kuce doterao ga i osavio da se malo doradi i da se spremi za prodaju.

Ovo su prve slike

DSCN1355.jpg

DSCN1357.jpg

DSCN1358.jpg

onda su poceli radovi

DSCN1363.jpg

DSCN1361.jpg

DSCN1365.jpg

posto se ispostavilo da je auto karoseriski u jako dobrom stanju odluceno je da se auto ipak uradi do naj sitnijih detalja

pa je pocelo rasturanje

DSCN1391.jpg

Link to post
Share on other sites

Isli smo na to da ga dovedemo u fabricko stanje,da pokazemo da i od ovog moze da ispadne auto.Limariski je zapusten al karoseriski u jako dobrom stanju,promenjeno je sve sto se moze promeniti i sto postoji do najmanje plastikice.Videcemo dalje slike jer je pri kraju!Ali ovi spojleri s kakvim su zadovoljstvom lomljeni mmmmmmmm.......!!!!

Link to post
Share on other sites

imali smo srece da je jedan od stranaca bio u odgovarajucoj boji pa smo sa njega iskoristili krila vrata i haube. tako da je ostalo da se ofarbaju samo zadnje stranice, krov i v. lim. inace morali smo da zamenimo kompletan prednji trap, upravljacki sistem, kocnice, sva stakla, kompletan enterijer, branike, farove i jos po nesto. I da zaboravih. Kada je auto bio u svojoj najgoroj fazi radova dosao je potencionalni kupac da pogleda auto i znajuci kakav ce biti na kraju pristao je da kupi auto za nasu zeljenu cenu. Jos je imao zelju da se stave el. podizaci, el. siber, spoiler na repu( koji je po meni veliki promasaj ali zelju kupca treba ispostovati) druge felne sa skoro novim gumama i jos po neku sitnicu tako da je cena otisla jos nekih 300€

Link to post
Share on other sites

Tako treba ,mi svaki auto koji smo sklapali prodat je unapred jos u fazi sklapanja jer svi vide u kakvom je stanju,i eventualni neki dogovor sta kupac zeli od opreme :drinks:

Link to post
Share on other sites
Tako treba ,mi svaki auto koji smo sklapali prodat je unapred jos u fazi sklapanja jer svi vide u kakvom je stanju,i eventualni neki dogovor sta kupac zeli od opreme :drinks:

kad ovako nesto ozivis mora da ti bude srce kao felna od fapa!

Link to post
Share on other sites
A filter uja iz prvog svetskog?

filter je jako kvalitetan kad sam prao motorni prostor oljustila se farba.

danas sam mu zamenio ulje i filter

Link to post
Share on other sites

inace danas dosao novi vlasnik dao pare seo u auto i otiso.

javio se nakon tri sata da kaze da je jako zadovoljan autom i da se jos uvek voza po gradu :lol:

Link to post
Share on other sites
auuu kud ste te felne stavili. lepo sredjen auto al felne su ochaj.

Imali smo dve varijante da stavi na auto 14 ili 15 mrezaste bbs fabricke(to je dobijao uz auto),covek nece njih platio jos 200eura za felne sa novim gumama,kako da ga odbijemo za 200eura,ne moras da nam pricas kakve su znamo mi jako dobro ali covek za svoje pare moze da stavi i od fapa ako hoce!Hvala svima na podrsci,bitno je sa ovim ili bez ovih felni auto se PONOVO vozi!

Link to post
Share on other sites