Problem koji puno nervira!!!


Recommended Posts

Ljudi imam sekvent na autu oko 3-4 meseca.. Ranije je radio ok, ali sad se desavaju detonacija kad palim auto, naravno na benzin, kad je vruc auto.. Ja stvarno ne znam do cega bi to moglo da bude, znaci POPIZDEO SAM! U pitanju je M50, sa plasticnom usisnom granom, i hoce ono crevo ispod grane da spadne, pa je zajebano namestiti ga.. I jos kad mi se desi u gradu UF!!!! Ajde pomagajte

Link to post
Share on other sites

Jebe te instalacija. Meni se desilo da mi je na sikventu (citroen 2.0 16 V) pukla plasticna grana na sikventu i sjebal pola senzora, srecom bio je u garanciji.

Link to post
Share on other sites

ne idem ja kod zorana da mi ugradjuje. zajebi. dogovoricu se sa babicem pa nek mi on ugradi plin. bolje da njega j***m ako mi nesto ne valja nego onog brdjana.

Link to post
Share on other sites

babicu

kolko ti treba da ugradis plin, da bude sve pedantno u fulu bez reklamacija.

znaci da ti doteram auto i ti sve odradis, i ja da ga oteram.

Link to post
Share on other sites

ne znam brate. malo mi je sve to sumnjivo...

da si video bosancugu, nema pojma da ga nasteluje preko kompa, da nije bilo mikijevog burazera tu kad je ovaj ugradjivo, ne bi ga nikad nastelovo. mikijev buraz se razume u kompjutere i elektriku, ovaj bleno ko tele, nista ne zna...

moguce da nije do plina, al ja mislim da nije bas on nesto strucan. jeftin jeste, najjeftiniji je u ns sigurno.

Link to post
Share on other sites