E30 zadnji spojler kao na 320is (suknjica)


Recommended Posts

E sad jedno pitanje za sve, posto vec dva dana citam forum i pokusavam da nadjem nesto konkretno.. :) Interesuje me gde bih mogao da nabavim donji deo zadnjeg branika od 320is, (ili ti suknjicu) ako neko ne zna kako izgleda postavicu i slicicu..? Inace bih hteo da je postavim ispod zadnjeg plasticnog branika, mislim da bi to fino izgledalo, a necu da stavljam neke ogrooomne budzevine..

Razumem da to verovatno nema sanse da se nadje original, mislim da cak ona ide u kompletu sa branikom, ima li neko od ovih silnih "branikdzija" da moze to da napravi? Ali neko da zna o cemu se radi, ne da mu pola sata objasnjavam sta je to :)

svi brojevi sa foruma koje sam zvao kazu da nikad nisu pravili nista za e30, da im trebaju kalupi, itd..

ima li neko da je kupio nesto normalno u Bgd, da je zadovoljan, itd? Da kaze idi tamo, kupi to, i to je to :pilot:

19735195631.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uski je stop, ali napred je novi vezni i plasticni branik, sa strane originalne bmw sajtne kao sa karavana, i pozadi postavljeni nosaci i plasticni.. Tako da mi je zadnji kraj sad malo "prazan", pa sam mislio da stavim nesto ovakvo..

Link to post
Share on other sites

A kako si namestio plasticni branik da lepo legne na uski stop? Na mom autu je prethodni vlanik stavio plasticni branik i sad malo prelazi preko rubova i bas me nervira.

Link to post
Share on other sites
A kako si namestio plasticni branik da lepo legne na uski stop? Na mom autu je prethodni vlanik stavio plasticni branik i sad malo prelazi preko rubova i bas me nervira.

stave se original nosaci od sirokog stopa i original sina i onda lepo legne branik... probano 100 puta...

Link to post
Share on other sites

Nece to bas lepo da legne, nije htelo ni na mom, stavio sam fabricke nosace, pa je opet virio za po centimetar na obe strane.. Ali ja sam to lepo poravnio, obrusio, i branik je posle prefarban.. Malo je problem ako ti je vec ofarban branik, ali dobro je to sto one lajsne ne prelaze ivicu, nego samo telo branika.. ;-)

Link to post
Share on other sites

Taj zadnji branik, sto ti se dopada, je kompletan sa podbranikom i to je deo Mtech2 oplata, koji mnogo kosta i redak je.

Mnogi bi voleli da postoji poliester-kopija.

Ima Nidza Crveni Mtech1, mozda bi ti dobro dosao??

Link to post
Share on other sites

Da, da, znam i da je taj deo na mtech 1 u stvari u kompletu sa metalnim branikom, i kako ce neko reci da je nemoguce da je stavljen sa plasticnim, ali mislim da su to bile replike, i nije mi se svidelo :pilot:

Link to post
Share on other sites

imam ja kalup za M tech 2 zadnji branik ako skontas kako prevoz od hercegovine do beograda dogovorit cemo se za cijenu

pa da ti izradimo jedan primjerak

( zaboravi prevoz autobusom jer ces ga dobiti u komadima )

Link to post
Share on other sites

Koliko ima od bg do tebe? Videcemo, verovatno ih ima jos koji bi hteli da uzmu, pa da nadjemo nekog sa karavanom, i lepo potovarimo x komada..

A jel moze da se napravi samo onaj donji deo, pa da ga zasrafim za plasticni?

Link to post
Share on other sites

mogu ti ja odrezati samo donji dio :2u4pvecna8:

kalup je uradjen maximalno dobro i precizno nekad u ovom tjednu bi trebao poceti prve primjerke praviti tako da sve poslikam da se vidi kako stoji na autu i slicno

a od BG do mene je cca 500 kilometara

Link to post
Share on other sites

pa s obzirom na to da nema M tech 2 branika na trzistu i to sto radimo sa kvalitetnim materijalom cijena bi bila cca 100eura po komadu

Link to post
Share on other sites

Evo jedno obavestenje za sve clanove :thumbsup:

Gile iz Beocina bi mogao da napravi zadnji branik M-tech 2, za E30, tj nabavio bi kalup, samo da vidimo koliko je ljudi zainteresovano..

Cene bi bile otprilike oko 30e za suknjicu i oko 60-70e za ceo branik..

Pa da vidimo ko je zainteresovan ^_^

Scanneru ti svejedno okaci slike, da pogledamo :)

Link to post
Share on other sites