E30 zadnji spojler kao na 320is (suknjica)


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja, npr, imam branik : )

Trebaju mi jos lajsne sa strana...

Moze li taj lik u istom potezu da pravi ceo komplet Mtech2?! Musterija ce biti, i svi zadovoljni!

A ne ovako ciganisanje, branik napucan, a sve ostalo mrsavo.

smorim se kada vidim auto

Link to post
Share on other sites

Provericemo, decko je super lik, ali jos nije svestan koliko bi mogao da zaradi kad bi pravio kompletan mt2 :)

Meni treba samo suknjica ( za auto :lol: ) ali organizovacu celu stvar za sve, a nadam se da cu uspeti da ga nagovorim da skine kalupe za ceo paket.. :D

Link to post
Share on other sites

i za 2 i za 4 vrata trenutno se originali pripremaju da budu u savrsenom stanju pa tek onda kopiranje da svaki sljedeci odljevak bude takav.

posto to sve radimo ja i kolega pored sveg ostalog posla ide sporo ali kvalitetno kad budu prvi primjerci gotovi tj. kad kalupe zavrsimo kvalitetnom fotkalicom poslikamo sve sta i kako pa vas obavjestim dalje..

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ljudi ne mogu obican branik da nadju, a ti pitas za takve retkosti.

Ja bi prvi kupio tako nesto, i da nemam e30 :)

Link to post
Share on other sites

U bg ima par kockica koje imaju ovaj acs, samo zadnji.. covek je prodavao auto sa mt2, kad sam ga zvao pitao je m-sta?.. Pomogao bi i neko ko bi nam dao da skinemo kalup..

Tako da nije bas tako..

Link to post
Share on other sites
MT2 pase na uski stop, sta treba od prerada ako ne?

Ne znam tacno... Mislim da ispod njega fabricki ide neka shina, pa onda branik, i da se nekako kaci na njega.. nadam se da ce neko da nam objasni to detaljnije... :preved:

Ja sam na svoj mislio da stavim samo onu suknjicu, uski mi je stop ali sam vec stavio plasticni branik, pa sam mislio samo ispod njega da je postavim.. zasrafio bih je nekim nosacima za platicni... te neke kerefeke koje moras da izvedes moras da prihvatis, ipak nije to original.. :D

Link to post
Share on other sites

Ima li ljudi zainteresovanih za ovu AC Schnitzer suknjicu (slika na prethodnoj strani)? cena bi bila 30-40e, zavisno od broja ljudi koji bi uzeli..

U pitanju je kvalitetna kopija od poliestera, Gile bi nam napravio, Novta bi dao svoju za kalup..

Pa ko hoce, neka se prijavi, sto vise nas to bolje :preved:

Link to post
Share on other sites
razumem da si se nalozio, ali 5 postova dnevno na istu temu, bez nekog narocitog pomaka... nema bas puno smisla

Pa kad ne bi jedan lik iz NS trazio 200e za svoj mt2 da se skine kalup, onda bi sve bilo lakse :D

Ovaj ACS ce biti, a za mt2 pregovori su u toku :preved:

Link to post
Share on other sites