Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Malo se čačka,ništa posebno al ajde kad ste navalili,nove patosnice sam ubacio,namestio levi retrovizor,sad lepo radi motorić,danas sam očistio CD ,nije hteo da mi očitava CD samo je radio- radio i posle komplet čišćenja opet radi kao nov, :dance3: , i bio sam danas u potrazi za dve gume letnje 225/45/17 što će mi trebati sad za leto,takođe ću morati i nebo da uradim.Slika će biti kada se prolepša vreme,namestim felne,opere se auto i dočepam nekog nadrkanog foto aparata da napravim slike. ;)

Link to post
Share on other sites

Malo sam se ponovio :P ,nisam hteo al nisam mogao da odolim,jeftino a još i na rate,xenon 6000k,montiraću ih kad malo otopli,sad me mrzi po ovoj hladnoći :lol: da čačkam bilo šta.

1268066045091407500.jpg

1268066129096150400.jpg

1268066181001740800.jpg

Link to post
Share on other sites

odlicno djomla. videces i sam kad stavis... PROGLEDACES!

nesh verovati kolko su obicne sijalice govno.

ako treba pomoc oko montaze zovi.

Link to post
Share on other sites

ne bre nista da farbas. ta nijansa ksenona bi ti stojala do jaja jer ti je auto svetlo siv.

a ova ti je sto si uzeo belkasto plavkasta neka... ok je. al bolje da si uzeo od 8oook lepse cuci.

Link to post
Share on other sites

nema sta sad ti je pravi auto... a ne onako sa zutim sijalicama ko jugo neki... jos samo podesiti visinu i to je to. e da i bele pozicije, ili neke plavkaste malo....

Link to post
Share on other sites