Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prelep ti je autic, skroz. Pogledaj par detalja koje je stavio BMW E36 POWER na svog BMW-a, cisto kao ideja i moje misljenje, ne kosta previse a dosta promeni stajling automobila. Nego daj neki podatak o motoru...itd. :lol:

Link to post
Share on other sites

Lepo ti izgleda auto i deluje mi dobro ocuvan, samo sto momci rekose, maglenke, bele zmigavce i drugi auto.

Onda mozes staviti i obrvice sto idu preko zmigavca, ofarbati retrovizore u boju auta i mislim da bi mu malo vece felne dobro dosle (ili bar nize gume) :D

Nek` ti je sa srecom! :lol:

Link to post
Share on other sites

Hvala na dobrodoslici,za maglenke nikad da se resim da kupim al se nadam da ce leci do Nove godine,sto se zmigavaca tice znam da nisu skupi al posto su i zadnji narandzaste boje nesto mi se nestavljaju.Felne su 15`,gume 205/55-15,motor sestak 150KS i ide kao lud.Izduv mu je obican-jedna cev al se cuje jako dobro.

Link to post
Share on other sites

prelep primerak , otkad se otvorio ovaj forum , sve vise vidim da ima dostaaaa ocuvanih bmw-a

Link to post
Share on other sites

Drugar mi prodaje BMW E36 325i automatik 94 god.,crne boje,4-ro vrata,koza,ful,remus,ide extra,mislim da je cena oko 6000 eur. ali dace ga i za manje pa ako je neko zainteresovan evo mob.064/141-80-23.

Link to post
Share on other sites

Hvala na dobrodoslici,za maglenke nikad da se resim da kupim al se nadam da ce leci do Nove godine,sto se zmigavaca tice znam da nisu skupi al posto su i zadnji narandzaste boje nesto mi se nestavljaju.Felne su 15`,gume 205/55-15,motor sestak 150KS i ide kao lud.Izduv mu je obican-jedna cev al se cuje jako dobro.

Pa lako ti je resiti zadnje zmigavce za prvu ruku. Brate, uzmes onaj crveni transparentni sprej za te stvari, dunes ih u crveno i nazad ti ostane samo belo rikverc svetlo. Tako sam ja na mom uradio i bilo je super, upravo iz tog razloga. Osim ako ne mislis da je to kich! Svako ima pravo da misli i voli ono sta hoce!

Imas slike mog BMW-a (mislim da sam napisao kao temu Bmw 316i nadam se sada na dobrom mestu), pa pogledaj.

P.S: Drago mi je sto si promenio avatar! :D

Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

evo ja ti obecavam maglenke ispravne naravno ...posto kupujem neke sa kristalnom optikom tako da su mi moji visak....cim nabavim ove za mene javljam idobijas moje... cena dve gajbe piva fiksno :P

Link to post
Share on other sites

evo ja ti obecavam maglenke ispravne naravno ...posto kupujem neke sa kristalnom optikom tako da su mi moji visak....cim nabavim ove za mene javljam idobijas moje... cena dve gajbe piva fiksno :)

Lijepo od tebe :D Nesto razmiljam sto bi meni trebalo pa da mi poklonis :good:

Link to post
Share on other sites

evo ja ti obecavam maglenke ispravne naravno ...posto kupujem neke sa kristalnom optikom tako da su mi moji visak....cim nabavim ove za mene javljam idobijas moje... cena dve gajbe piva fiksno :good:

svaka cast...

DEX je upravu,crveni sprej,zatamni stopke i baci bijele zmigavce naprijed i bonbona...tako sam i ja na prvog bmw-a uradio i na kraju sam i odustao od kupovine stopova sa bijelim zmigavcem...

Link to post
Share on other sites

1992 god. a cifra je 4500 eur. pre 2 godine al sam mu stavio nove gume,muzika,promenuo lamda sondu,nosace menjaca,gumu na kardanu,visko,nov alarm, i jos par sitnica al mi uvek pobegnu maglenke,hvala bogu pa ce mi Gadafi izaci u susret sto se tog dela tice.Inace sad sam u maloj buli sto se kesa tice al polako,bice tu jos budzenja.Naravno i beli zmigavci :good:

Inace sam odlepio od klinaca koji skidaju znakove sa kola,vec su mi 5 komada skinuli,ajd sto skinu al mi zagrebu farbu mamicu im j....,samo da ih dovatiom slomicu im ruke.

Link to post
Share on other sites