Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ljudi ja sam maler kakvog nema na ovom svetu.Tuzna vest od majstora,kao da me cekicem udario u glavu.Zamislite ali ovi hidropodizaci NE odgovaraju,tj. dimenzije su 33x24mm a u kolima su 35x26mm za 2mm sa svake strane su manji.AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :suicide2: :suicide2: a lepo sam napisao sve sto je potrebno i eto ti u q... sve. :angry:

Link to post
Share on other sites
Vrlo rado,ali vidis da sam jedini iz NS,tu je jos aktivan Glogi.Mile,Flipflop, i to je to.Nesto su mi novosadjani mrtvi,to me nervira.

Taman vas cetrvorica u jedan auto i to je to.

Link to post
Share on other sites

Naravno,sad ih saljem nazad ali prvo ih moram pitati da li imaju ovu dimenziju ako ne pare nazad,ustvari neradim ja to vec preko neke rodbine u Italiji pa oni narucuju iz Nemacke,opsta frka,a to me nervira sve Jovo nanovo.

Link to post
Share on other sites

E posto kod mene ne moze sve da ide kako treba,da ne duzim pricu,hidropodizace ne mogu da vratim-ne pitajte kako pa ih sad prodajem ovde.Cena je 200 eur. tako reci samo da vratim svoj novac.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

propratio sam celu temu.

cestitke na brizi o autu,lepo si ga sredio nema sta.

Kritika na to sto si samo pomislio da prekrsis pravilo broj 1

Nadam se da ces i te podizace resiti kako treba.

PooZZzzzz

Link to post
Share on other sites

Danas lepa vest mi stigla, ;) Svaba vratio sve pare od hidropodizaca pa cak i postarinu sto sam platio,e sad parice se prebacuju na burazov tek.racun u Nemackoj pa ce on da kupi one prave sto mi trebaju :)

Link to post
Share on other sites

Nedavno sam se pridruzio na forum i pregledao citavu tvoju temu.drago mi je da ima ovakvih ljudi.moj omiljeni model pa jos ovako pazen i mazen.i ja planiram uskoro da pazarim jednu dobru 320-ku pa cemo na miseluk ;)

ako nije problem da mi kazes par stvari oko tog auta iz prve ruke,potrosnja grad,kombinovano,troskovi servisa... moze i na pp.i svaka cast,auto je odlican!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...