Recommended Posts

Ugradio bi centralnu bravu i el. podizace u e30, zanima me jel odgovara sistem sa nekog drugog BMW-ovog modela, posto mogu da nabavim te delove sa e28, unapred hvala na savetima.

Link to post
Share on other sites

E,vjeruj mi i ja ovih dana razmišljam o tome da ugradim centralnu bravu i daljinsko zaključavanje na moju kockicu...kupe je,pa mislim da će biti bar malo lakše...Zigi,ne bi trebalo da nam to bude prevelika investicija...mada,ko zna...eto,ako ko bude znao da odgovori na tvoje pitanje,pomoći će i meni... :prankster2:

Link to post
Share on other sites

I kod mene su 2 vrata, valjda ce se naci ovde neko sa malo vise iskustva i pomoci nama neukima :prankster2: , ako ne preostaje nam da probamo sami pa sta bude.

Link to post
Share on other sites

ja imam neki aftermarket set sa daljinskim koji mi radi besprjekorno a kosta koliko jedan oem motoric.....

Link to post
Share on other sites
I kod mene su 2 vrata, valjda ce se naci ovde neko sa malo vise iskustva i pomoci nama neukima :prankster2: , ako ne preostaje nam da probamo sami pa sta bude.

Istina :)...ako nesto uradiš oko centralne,javi...pozdrav...

Link to post
Share on other sites
ja imam neki aftermarket set sa daljinskim koji mi radi besprjekorno a kosta koliko jedan oem motoric.....

Kako da dodjemo do tog set-a?...jedva čekam da ugradim daljinsko zaključavanje,a napravio sam ključ sa komandama....postavicu slike kasnije...

Link to post
Share on other sites

image0108u.jpg

image0109.jpg

image0113h.jpg

Evo i kjuča o kome sam pričao...uradio sam ga kod jednog prijatelja u NK...extra je,kad ga ljudi vide misle da vozim X5 :prankster2: ...volio bih kad bi mogao da nekako u njega ubacim daljinski...

Link to post
Share on other sites

pa imas aftermarket set u kojem ima takav kljuc,samo montiras opremu i kljuc narezes :prankster2:... kako da dođes do seta.raspitaj se malo po auto radnjama i po autokozmetikama.... ja platio 35€ set u kojem imas ama bas sve (4 motora,elektronika,2 daljinca,kablovi,nosavi,vijci) i evo sluzi me vec 4 god....kad crkne motoric (ako crkne salucajno) drugi kosta 5€ i zavrnes mjesto starog.....

Link to post
Share on other sites

Kljuc izgleda do jaja, ja cu probati da namontiram centralnu (koju cu da povezem na alarm koji vec imam na autu) i podizace sa e28, ako na budem mogao da upasujem probacu neki aftermarket ako nadjem u svakom slucaju javljam sta sam uradio.

Link to post
Share on other sites

Pa zar je kljuc toliko bitan :prankster2:

Najvaznija stvar u svemu tome je da li imas sprovedenu elektro instalaciju, ako imas super, ako ne onda ces morati malo da se pomucis..

Po meni je najbolje da uzmes sve sa e30, ne bih da reklamiram pa cu samo reci da su 5 motorcica 10e, fabricka centrala 10e, a komplet podizaci za 4 vrata su 50e.. Jedino ako hoces daljinsko onda uzmi centralu sa daljinskom komandom, to ti je reda 20-30e......

Link to post
Share on other sites

Znam da su najbolji orginalni delovi ali ovo mogu da dobijem dzaba sa drurarovog rasturenog stranca e28, pa reko da probam mozda nesto i uradim.

Link to post
Share on other sites