Recommended Posts

Pozdrav svima, imam jedno pitanje...

Naime, kad sam kupio BMW, dobio sam fabricki kljuc na kome je daljinski od CB i alarma, jedan bez daljinskog i jedan plasticni. E,sad, po nekad mi se desavalo da jednostavno ne mogu da zakljucam auto na daljinski, dok otkljucavanje i otvaranje gepeka radi normalno (znam za otklj. po unutrasnjem osvjetljenju koje se pali kad stisnem dugme). To sam uspijevao da rijesim tako sto otvorim daljinski, i malo ocistim plocicu i onu foliju na njoj(za koju sam imao utisak da se pomjera,ali nisam siguran),i slucajno ili ne, daljinski je opet radio.

zna li neko sta moze biti, da li je kljuc ili je nesto do auta, posto sam u poslednje vrijeme poceo da sumnjam da je mozda i do auta,jer zadnji put kad mi se to desilo,kad pokusam da zakljucam, upali se un. osvijetljenje, ali ne zakljuca! Provjeravao sam da li rade senzori na svim vratima (pali se svijetlo kad se otvaraju), iskljucivao sam senzor na haubi,provjeravao da li reaguje brava od rezervoara, i sve je ok...

ovako izgleda kljuc:

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:i25_1p...6d%3D1160017873

Takodje me interesuje, da li mozda postoji neki daljinski bez kljuca,koji bi mogao da funkcionise sa mojim BMW-om , kao sto postoji kod novijih BMW-ova, jer mi u BMW servisu traze 250 eur za novi kljuc sa daljinskim :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Nadam se da si resio problem ali bi ja da te pitam nesto drugo.

Da li ti se gepek automatski podize kada otkljucas na daljinski. Ja kada otkljucavam na daljinski samo klikne i malo se otvori pa me interesuje da li treba mozda da se otvara sam do kraja. model e39 . hvala unapred!!

Link to post
Share on other sites

Bas sam juce citao fabricko uputstvo od E39,treba samo da se malo otvori,ne podize se skroz. Mislim da ces za tu funkciju morati da kupis 7icu :)

Link to post
Share on other sites

Gadafi,

jel ovo neki alrm,jel moze tu da se napakuje da bude i kljuc i alarm,to jeste da mi zameni ono sto trenutno imam,kljuc i privezak od alarma?

nadam se da si razumeo na sta mislim?

Link to post
Share on other sites

to vam radi kao centralka samo sto ima u sebi uradjeno duble lock ,zatvaranje prozora šibera otvaranje gepeka flesh svetla i aktiviranje unutrasnjeg svetla ima jos par slobodnih kanala pride .

ima i opcija sa alarmom

Link to post
Share on other sites