Moj prvi auto - BMW 325


Recommended Posts

bmw2xe5.th.jpg

Pa samo ovo ima... Nazalost vratio sam fotoaparat, bio je pozajmljen... Tako da ne mogu sada nista bolje da pokazem. Inace je OK ocuvan iznutra meni se cini.

E sada sto se tice kupivine.... Ne treba zuriti, tamo na jesen cu tek o tome da razmisljam. Tako da ima kade, pa cemo se lako dogovoriti i da vidis auto nekada ako budes u NS.

Link to post
Share on other sites
TO JE TO BATICE! SVETO TROJSTVO BMWa (SCHNITZER,HAMMAN,ALPINA)!

NEK JE SA SRECOM! I U OVAKVE AUTOMOBILE SE NE UGRADJUJE PLIN TO JE SKRNAVLJENJE!

POZZZZZ!

Daj ne lupetaj.

Link to post
Share on other sites

Hehe, Alipna su "samo" felne i volan... :) Gde bi mi bio kraj da jeste Alpina, mada mogu da mislim kako bi mi bilo za odrzavanje :) ...

Drago mi je da vam se svidja.

Sto se tice plina, nije da nisam razmisljao, ali sam definitivno odustao. Taj auto je nekad isao na plin i to moze, skoro bez problema (opet kazem nagledao sam se mnogo drugih automobila sa plinom i mnogo problema, tako da nisam ljubitelj).

Link to post
Share on other sites
...bolje da ne pocinjemo sa plinom !!! :)

Ma i da počnemo sa plinom kakve veze ima?

Nije fora u tome, nego što mi glume bogove svi a voze na rezervi i ćelavim gumama.

Link to post
Share on other sites
Ma i da počnemo sa plinom kakve veze ima?

Nije fora u tome, nego što mi glume bogove svi a voze na rezervi i ćelavim gumama.

Hehe ima svega... :declare:

Ja se nisam zajebavao, kad rešiš da prodaš auto, pošalji mi PM ili me okreni.

OK, javicu kada nije nikakav problem...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ljubimac je na prodaju... :) Da se ja pitam ne bih ga nikad prodao :P ali treba da palim u inostranstvo, pa nema druge...

Detalji na oglasima....

Link to post
Share on other sites