Recommended Posts

Pozdrav svima! Ja sam Bogdan, iz Beograda sam, trenutno vozim Alfu 156 ali razmisljam o kupovini jednog e60. Mozda nije prava tema, ali voleo bih par saveta oko odrzavanja automobila, cene servisa, potrosnje. Razmisljam o motorima 520i i 525i...

Link to post
Share on other sites

Dobrodosao,mislim da ti je to dobar izbor auta,e sad sto se tice odrzavanja zavisi kako zelis da ga odrzavas,ali eto najbolje da se jave drugari koji voze takav auto pa nek ti kazu za cene.

Inace nedeljom se skupljamo na banjici na poligonima od 19h pa mozemo da se upoznamo i pricamo do mile volje o svemu

Link to post
Share on other sites

Vidim da drugara bas i nema preterano, pa me zanimaju otprilike cene malog i velikog servisa, naravno ne u ovlascenom servisu, kao i neki moguci kvarovi na tim motorima. Unapred zahvalan. :)

Link to post
Share on other sites

Ma vozio sam taj 520 sa 170 konja pre neki dan, i to sa automatskim menjacem i slazem se da slabo ide, ali razlog zbog kojeg gledam te motore je sto planiram da ugradim plin. Gledao sam i dizele, 520 i 530 koje bi rado uzeo, ali sa ovim cenama goriva koje ce samo ici na gore, sumnjam, buduci da se prelazi velika kilometraza.

Link to post
Share on other sites

pozdrav i tebi...sto se tice cena malog i velikog servisa to ti je prosto,okrenes prodavnice,upises cene filtera,ulja..itd..posle okrenes mog druga Radeta i pitas koliko je mali servis sa tvojim delovima a koliko sa njegovim..sto se tice delova limarije,mehanike to nije jeftino,kao ni kod jednog novijeg auta,tu ti preporucujem kasko..mom drugu su isplatili stetu za 535d e60 22000e a popravak kod Radeta ga je kostao 9000 :) ..

0653230323 Rade

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.