Recommended Posts

odavno sam ja na slaviji, nego sto se nikada nisam zadrzavao vise od 5-6 krugova...ovo vece sam isao i pravio tako krugove, pa onda se okretao tamo kod delte i opet, i tako 3 puta, i izgleda da su me taksisti prijavili.

a interventna nas je davila jedno pola sata, pretresli i kola i nas, i na kraju pustili....inace dzip je stao iza mene, a kombi ispred mene, onako u suprotnom smeru...i izvukli su nas iz kola za pola sekunde...

i ranije su me cimali po slaviji, secam se jednom sam se tako vozio, i samo sam video da je pezo upalio rotaciju na onom parking servisu na slaviji...medjutim dok je on izasao, posto je bio parkiran, ja sam vec bio u zvezdarskoj shumi, i naravno nista od toga ;)

ovaj clip je sa drugarovog fotoaparata, ja imam jos par na mom, ali sam sjebao kabl, tako da ce biti kada kupim kabl :)

Link to post
Share on other sites

jendvatri , uz tvoju saglasnost mi bi ovo stavili na nas sajt

jel to ok???

Link to post
Share on other sites

...pazi samo da ga neko ne zloupotrebi protiv tebe !!! :)

...ovo ti je dokazni materijal za ugrozavanje bezbednosti saobracaja, tako da mozda i nisi ti vozio !!!??? ...ne secas se mozda je bio i neki tvoj drug !!! ;)

Link to post
Share on other sites

to je istina ......., ali cisto sumnjam da ce neko pored stotina neresenih ubistava , hiljade neresenih pljacki , silovanja , razbojnistva , otmica , droge prostitucije , reketa , pokusaja ubistava ....... biti zainteresovan da hapsi nekoga ko je zaskripao malo gumama po slaviji .....

kad je prasonja racing team harao po ulicama svaki dan ...... pandurima je vise i dosadilo bilo da nas jure .....

Link to post
Share on other sites

...pa posto mi je stigla prijava za celave gume posle drifta a pustio me je !!!!, nista me vise ne cudi od njih !!! ...treba biti obazriv trebace im neko za primer... ;)

Link to post
Share on other sites