Recommended Posts

Evo da se pohvalim i ja

Od pre par dana posatao sam vlasnik E39 525 TDS

auto je 1998 godiste,inace ja sam drugi vlasnik,auto je kupljen u radulovicu,ima servisnu knjizicu kao i racun i svu papirologiju,

4 originalna kljuca ( prvi put vidim da neki auto ima 4 kljuca)

Za sada sam prezadovoljan.....

da se podsetimo prosle godine sam kupio ovaj E36

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.p...amp;#entry95293

DSCN0870.jpg

i sada ga menjao za ovaj

525tds.jpg

Link to post
Share on other sites

odlican auto,imao sam 525 tds,potrosnja je iznenadjujuce mala,na otvorenom cak i 6lit/100km...pazi gde sipas gorivo i cesce menjaj ulje,otprilike na 5000km i nemas problema sa njim..

Link to post
Share on other sites

Hvala svima,

bice slika ova je bila na brzinu telefonom.

Sta da kazem za sada sam zadovoljan,iz 318 u peticu,o utiscima da negovorim,razlika je ogromna.

m.g70 Posted Jun 4 2010, 12:41

odlican auto,imao sam 525 tds,potrosnja je iznenadjujuce mala,na otvorenom cak i 6lit/100km...pazi gde sipas gorivo i cesce menjaj ulje,otprilike na 5000km i nemas problema sa njim..

6 lit/100km to ovde nece, ispod 8 L nece nikako,a bas planiram da zamenim ulje,znam da treba nesto preko 7 litra ulja pa nisam siguran koje da sipam,u autodati pise da treba full sintetika za taj motor ???

supersilja Posted Yesterday, 01:15

ooo pa nek je sa srecom.

U zdravlje da se navozas njime

Hvala baki,dolazim za par dana da uradimo folije,jbg neznam sta cu pre: servis,tockovi,folje,a i volan i vozacevo sediste treba da se pretapaciraju....

Link to post
Share on other sites

Vozio sam malo pre e39 535 V8,znaci skenjao sam se i u auto i u zivot,

Ne da ide,nego guzva asfalt,pipnes gas a on u blokadu,a zvuk iz masine neopisiv,reze nesto slicno kao motor(kawasaki,suzuki....na to mislim)

kad sam posle usao u ovaj moj,doslo mi da ga ostavim tu pored puta....

Pa sada eto razmisljam kada cu ja npr moci da vozim tako nesto,ali neverujem ni za ko zna koliko jos godina,pa cak i kada taj auto bude imao 20-tak godina

opet je to malo preterano,odrzavanje,registracija,potrosnja.

Zemljo srbijo i bogu si teska.

Link to post
Share on other sites
Vozio sam malo pre e39 535 V8,znaci skenjao sam se i u auto i u zivot,

Ne da ide,nego guzva asfalt,pipnes gas a on u blokadu,a zvuk iz masine neopisiv,reze nesto slicno kao motor(kawasaki,suzuki....na to mislim)

kad sam posle usao u ovaj moj,doslo mi da ga ostavim tu pored puta....

Pa sada eto razmisljam kada cu ja npr moci da vozim tako nesto,ali neverujem ni za ko zna koliko jos godina,pa cak i kada taj auto bude imao 20-tak godina

opet je to malo preterano,odrzavanje,registracija,potrosnja.

Zemljo srbijo i bogu si teska.

Juce mi je bio drugar sa 535 V8 E39, sipao je za 1000 dinara gorivo i sa voznjom gas u patos je presao 26 km. Na zalost nemamo mi te standarde. A da ide i da se cuje to je bruka.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Extra ti je auto,samo ti strci ta rucica menjaca,stavi originalnu i izgledace jos lepse,i sto kaze nidza uradi chip i neces ga prepoznati

Link to post
Share on other sites

Ma kakav 535 to nije za narod,nego probao sam ga i odusevio se....

Voleo bih da ga imam bar na nedelju dana.

A sto se tice chipa cim se sakupi visak para razmiljam o tome.

Extra ti je auto,samo ti strci ta rucica menjaca,stavi originalnu i izgledace jos lepse,

znam baki,bila je orginalna bmw rucica ali je bila drvena i ja sam je izbacio,i stavio privremeno ovu sugavu

narucio sam orginalnu koznu cekam da stigne....

nevolim drvo nikako u kolima

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Dakle hocu da prodam svoju peticu,

BMW 525 TDS

1998. god

310000 km

moze zamena za e46 uz moju dolatu ili za dobar e36 plus vasa doplata!

evo link ka oglasu

http://www.mojauto.rs/polovni-auto/674151/

a vise slika i tema o autu ima ovde

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=12699&st=0&p=124397entry124397

Pitajte slobodno ako nekog zanima bilo sta tu sam.

Link to post
Share on other sites