Recommended Posts

Pa Sachs je kao dobar.. uzmi to polovno sa stranca, oko 10e lamela i 15e korpa, u ekstra stanju.. Ima verovatno kod Ace ili kod Igora..

Osim ako se nisi bas zainatio da stavis "novo" :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Kod nas je auto od '99 cini mi se. Mi nismo nikad menjali set kvacila.

Radi to i dalje, ali pri kraju je.

Ko je Aca i ko je Igor? :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

To su najpoznatiji prodavci polovnih delova za kockicu :rolleyes:

064/148-1614 Aca

064/353-3523 Igor

064/334-4455 Nidza

Za nov Sachs set bi morao da izdvojis ne znam tacno ali mislim oko 100e...

Link to post
Share on other sites

Za e36 oko 160e...A da pitam, jel ima neko iskustva sa remontom? I to je navodno opcija koju treba da razmotris, kazu da se sada to dobro radi...

Link to post
Share on other sites

Radio sam ja u Sapcu remont, za 10e, stave nove obloge, ali kazu da ce dobra polovna sa stranca da traje duze nego ta remontovana...

Bio sam sad kod Igora, ima 30 korpi i lamela, samo odes do coveka i cak ti on lepo izabere dobar set, ako se ti ne razumes :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Ako nemislis da skidas menjac svaki cas kupi lepo nov set i zavrsi posao. pricam iz iskustva , tri puta ga skidao i opet nevalja , treba da ga skidam ponovo a pravo da ti kazem pun mi k...ac , u pitanju je remontovan set.

Prvo je bilo nevalja korpa pa zamajac pa lamela i tako ukrug, pa jedan majstor pa drugi majstor i sad sam resio da skupim -pare i kupim NOVO . Za moj auto je to malo skuplja investicija ali da sam bio pametan da odmah kupim novo jeftinije bi prosao...( novac , zivci , vreme )...

Link to post
Share on other sites

Pa i to si u pravu, i ja sam cuo da taj remont i nije nesto.. Ali kod Igora imas Sachs korpi i lamela, koje su bukvalno nove, zamisli kad nisu jos nisu ni pocrnele.. 25e je nista, ja evo vec 2 godine vozim sa jednim setom koji sam uzeo kod njega i nemam problema..

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Prvo da se4 izvinim sto vadim temu iz mrtvih ;)

moja lamela je bukvalno nestala, znaci auto jedva ide pa bih menjao ceo set . zanima me jel su ovi prodavci jos aktuelni i koji od njih je najblizi zemunu i da nije na nekom brdu ( auto nece uzbrdo ) i jos jedno pitanje dali oni menjaju ili samo prodaju delove?

Link to post
Share on other sites