Recommended Posts

Presao 95kkm, perfektno ocuvan, prije 2 dana uvezen iz Italije :dance3: Od opreme bas sve osim sibera(ne vidim mu svrhu pored automatske klime) i grijanja volana (ni tome, jer ovdje jako rijetko temp. ide ispod 0). Znaci TV navigacija dupla stakla elektricno sklapanje retrovizora PDC wooferi fabricki pregrada za skije itd. itd.

Auto ide fenomenalno i iznenanudjujuce je udoban (sto moze lako da dovede u nevolju..sa M3kom sam vrlo osjecao put i brzinu a sa ovim suprotno). Na 170-180 sestom se bukvalno moze cuti musica unutra(dupla stakla su cudo). Lezanje je obzirom na udobnost izuzetno mada mi se volan ne svidja (dok se ne prebaci u sport mod, mada ni onda mi to nije bas to). Gas elektronski kontrolisan isto ne volEm(opet je nesto ostriji u sport modu), M3 je momentalno primao gas :worshipbmwts9: Ali cu se navici, ipak je ovo vise udobna limuzina nego jurilica. Gume pali i prvom i drugom zato je tu DSC da ih sacuva (par zadnjih kosta oko 700 evra..). Auto fabricki trosi ulje (od pola do 2 litra na 1000 km) ali eto onda makar ne mora da se mijenja posto se stalno dosipa, samo filter :friends:

Restajling model (od 2001.) ljepse izgleda ali mi se nesto ne daje 1000 eura za promjenu svjetlosnih grupa, to bi bas bio hir :dance3: Kad slupam ove pa cu onda :hunter:

MkVkr.jpg

MlSbS.jpg

MmnCJ.jpg

MmCAA.jpg

MmRyr.jpg

MmWxJ.jpg

Mn319.jpg

Mnptr.jpg

MnJqA.jpg

MnVUi.jpg

Mo4SS.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Alex_Kralj

Do jaja :worshipbmwts9:

Obozavam ovu peticu.

Nije tajna koliko je kostala ovakva bebica? I koliko ce izaci ostali troskovi registracije, carine itd ?

Link to post
Share on other sites
Do jaja :worshipbmwts9:

Obozavam ovu peticu.

Nije tajna koliko je kostala ovakva bebica? I koliko ce izaci ostali troskovi registracije, carine itd ?

10K u IT, sa registracijom (koja je u CG oko 800 eura) će biti oko 14-14.5K, izašao me transport iz IT 1.800 ne pitajte me kako, jeftiniji bi mi bio dovoz iz USA :friends:

prelep auto..ja bi mu menjao te lajsne unutra,ove drvene aplikacije su mi ruzne..

Specijalni popust za tebe je 17.000, pa mijenjaj :hunter:

Link to post
Share on other sites
Guest Alex_Kralj
10K u IT, sa registracijom (koja je u CG oko 800 eura) će biti oko 14-14.5K, izašao me transport iz IT 1.800 ne pitajte me kako, jeftiniji bi mi bio dovoz iz USA :worshipbmwts9:

Specijalni popust za tebe je 17.000, pa mijenjaj :friends:

Lepo

Link to post
Share on other sites

Bavim se poslom koji mi ne dozvoljava da držim javno ime i prezime, upoznaćemo se na nekom skupu u svakom slučaju :worshipbmwts9:

Link to post
Share on other sites
Sve pohvale za auto odlican izbor.

Kog ///M-a si vozio pre ovog?

E36

Auto je apoteka.

Jedina mana je sto nema vozaca.

Jbg nismo svi drifteri kao ti :worshipbmwts9:

Link to post
Share on other sites

Nema potrebe, M5 ne dolazi sa manualom(bar ne u Evropi) a i limuzini vise pristaje V8 nego V10. A i slijedi par modifikacija..

Link to post
Share on other sites

Iskreno bas bi mu legli ovi sivi detalji umjesto lamperije,nije neka filozofija ovo skinuti i odnjeti kod lakera a mislim da i ne kosta mnogo evo kako se to radi:

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.p...ost&p=51794

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.p...ost&p=51811

Link to post
Share on other sites