Recommended Posts

imam e36 320i `98 imam i sekvent koji je ugradjen pre 2 god,a problem je taj sto mi po gradu trosi 20l a na 0tvorenom 17-18l,a vidim da je na istim autima potrosnja skroz drugacija tj.manja grad 15l,otvoreno 10l... nije mi jasno sto pa bih bio zahvalan kad bi neko rekao ili pomogao kako to da resim??????  

hvala unapred :prankster2:

Link to post
Share on other sites

jbm li ga... spremio sam sve za servis,filtere za vazduh,ulje,gorivo i plin,a i ne moram da ga menjam jer je ulje ekstra,ali eto promenicu ga sutra,ali mi je cudno to sto mi iz auspuha smrdi na garez i cudno mi je to sto proguta knedlu kad nagazim na gas iz lera,sumnjam da su svecice,ali koje da stavim sad,jedni kazu jednokrake zbog plina,neki trokrake,a ja hocu i za plin i za benzin!!!!    :prankster2: ;) :dance3:

Link to post
Share on other sites

Stavi koje ti idu po katalogu ne slusaj nikog nego daj podatke u radnju i neka ti izvade iz kataloga koje idu ili po vin-u. Tako si najsigurniji i nema veze koja je koja svecica sto se plina tice. Ako radi na benzin dobro sa njima radice i na plin.

Link to post
Share on other sites

stavljaj svecice koje idu po katalogu i nemoj da slusas te pricice, a sto se tice stucanja, obavezno pogledaj one "lulice" koje idu od bobine do svecice, mene je to duuuuugoooo zezalo dok nisam provalio....................a moguce je i da je plin loseg kvaliteta...........meni stuca kad sipam na nekim pumpama a na nekim ide ko lud................

Link to post
Share on other sites

uzeo sam svecice po katalogu tj.broju sasije ali ih jos nisam montirao pa cu u ponedeljak zajedno i servis plina da uradim,ali meni nije jasno to sto smrdi na garez iz auspuha dok radi na benzin???? a i plin mi se oseca....     :ph34r: :ph34r: :ph34r: :D

Link to post
Share on other sites