Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tehnika zavarivanja. plamen se dobija kombinacijom acetilena i kiseonika a dva metala se spajaju topljenjem mesinga(ili neke legure). Cini mi se da su na fotografijama zuti varovi, zato pitam. Nema puno majstora koji ovo znaju da rade.

Hvala. :good:

Link to post
Share on other sites

inače uporedo teče još jedna restauracija,krajem sedmice stiže s farbanja ,biće slika

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Kad sam prosli vikend video kako covek radi restairaciju pao sam na dupe. To je prosto neverovatno. Auto je bukvalno kao nov. Cak i bolji, a o 24-ro časovnom BMW skupu u dvoristu i na terasi, tek nemam reci. Ovakav se jednom radja.

Zoki svaka cast.

Link to post
Share on other sites

E moji prijatelji,bilo bi dobro da su svi ovi automobili moji ali nisu nažalost. Imam ja svojih kojima treba malo pažnje i lickanja ,ali slabo postižem i sa njima da se zabavljam.Ovo su tudji automobili koje ja sa zadovoljstvom sredjujem kao što bih svoje i takooo....

Link to post
Share on other sites

pa imam svoju 850 koja treba malo da se sredi,ništa krupno ali nikako da odvojim vreme za nju. :prankster2:

Link to post
Share on other sites

ima obućar više pari cipela,neke lepo namazane a neke treba naglancati a ova lepa e 34 540i će da putuje put Hamburga ako bog da u sredu. :prankster2:

Link to post
Share on other sites

nemogu da slikam zavrsen auto kiša ometa nemogu napolje ali verovatno će sutra na ulicu pa će biti....

Link to post
Share on other sites