Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e brate,ispod papucice gasa imas jedan sraf,odvi ga tako da ne moze da bije preko 6000 obrtaja....najlakse i najprostije :blink:

ps:zavari ga,da ne dodjes u iskusenje da ga odvijes :D

Link to post
Share on other sites

Vozi ti to dok se ne raspadne nacisto, pa onda vidi sta ces. m10 moze jos mnogo da izdrzi.

Sta da ga sredjujes ili menjas motor, kada ces za 15 dana doci do istog,.. i da uzmes odlican motor.

Sa takvom filozofijom uvek je malo.

Link to post
Share on other sites

to je kao da skidas cjeli amortizer sa sve tockom da bi na radnom stolu skinuo tocak i promjenio disk plocice...

Link to post
Share on other sites

pa da si blize bilo bi mi drago,barem bi pivo popili,dobio bi konstataciju i savjet...mozda bi se naljutio i rasturio to sve na parkingu ...inace Suki se odavno maknuo malo od mehanike,sad radim trgovinu i dostavu,uzivam malo braco moja ;)

ponekad za sebe i frendove nesto zasarafam .....satisfakcije radi samo :rolleyes:

ako te put nanese naletis slobodno

065 578 394 :(

Link to post
Share on other sites

strpi se malo,preporucicu ti nekog u Sarajevu....nema smisla da iz Sa ides 200km u neko selo kog tamo nekog Sukija da ti da misljenje :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

ma mislio sam da malo sarafas brate :rolleyes:

Ma u Sa ima Ramo i Aldin na kobiljoj samo rade bmw-a al nisam zadovoljan sa njima eto sta mi je reko Aldin da mora raditi da bi zamjenio klackalicu al ko zna netreba dusu grijesiti mozda je jos sta htjeo mjenjati pa da skida glavu motora.I Ramo ga odrzava od 97 pa do sad...

Link to post
Share on other sites

ma necu to sarafati,za cas se nesto ''otperi'' pa ti ostade dan dva ovdje....ja nekad imam toliko posla da nemam vremena ni za pivo....nacicu ti nekog da nije hostepler i pimpler...strpi se malo...

Link to post
Share on other sites