Zasto kod nas nema tapetara koji bi ovo umeo? Ili...


Recommended Posts

ima ljudi koji mogu to da urade , ali jednostavno ..... kad ti kazu cenu .... ti kazes - hvala razmislicu ....

Link to post
Share on other sites

Koliko ti vredi kocka toliko ce ti neko uzeti da ti to uradi.. to je posao da se use..es

Moje, naglasicu, SUBJEKTIVNO, misljenje je da je ono kic da te bog sacuva... strasno, al naravno o ukusima netreba raspravljati.

Link to post
Share on other sites

Ma dobro, to da je kicerica i da je ko iz cirkusa stoji. Ali je vrhunski odradjeno! I to je bila poenta mog komentara. Znaci oko 2 soma....UH!

Link to post
Share on other sites

Ja sam gledao jedan e36 pre jedno 2 god. odradjen je kompletan unutra. Nisam mogao da verujem da je redjeno mislio sam da je fabricki. Znaci sve komplet sedista tapaciri nebo volan sve komplet odradjeno u nekoj sivo crnoj varijanti sa pravom kozom. Radili su ga neki majstori iz pirota i kostalo je oko 1700-1800e

Link to post
Share on other sites

Sto se tice rada, extra, jedino to sto sam ja za jednobojnu varijantu. Ako vec hoces dve boje onda, tek ponegde, cisto da naglasis nesto.

Gde ces lepsi enterijer od crne ili krem boje. Dodas jos malo drvenarije i da se useres od miline.

Do sada sam bio samo za crnu boju, ali kada sam video kako je covek odradio sve u krem, poceo sam da obozavam i nju :)

Link to post
Share on other sites

ne , ne bi bilo bas 2 somica , ali bilo bi upola te cene , mozes i jeftinije da prodjes ako koristis falsh materijal ...... ali dugotrajnost se placa itekako

Link to post
Share on other sites

Pa dobro,nije malo,daleko od toga,ali kontam da taj koji ulozi u takvo tapaciranje sigurno zeli bas to i zeli da mu auto bude tip-top. Mislim,ja kad bih kupio neki krsh i poceo da ga sredjujem kao oni na e30.de sigurno ne bih zalio para za tapaciranje

Link to post
Share on other sites

Pa dobro,nije malo,daleko od toga,ali kontam da taj koji ulozi u takvo tapaciranje sigurno zeli bas to i zeli da mu auto bude tip-top. Mislim,ja kad bih kupio neki krsh i poceo da ga sredjujem kao oni na e30.de sigurno ne bih zalio para za tapaciranje

Iskreno slazem se sa tobom. A i ono prica o ukusima ne vredi raspravljati - to stoji. Ja licno najvise volim sve da bude u crnoj boji, ali ne mogu da gresim dusu ovo extra izgleda. Svaka cast onome ko je ovo napravio!

Link to post
Share on other sites

Pa ja najvise gotivim crnu. Crna No.1, pa deset praznih mesta pa neka krem recimo.

Pa niste vi zemunci toliko losi,caskom se nadje zajednicki jezik :)

Link to post
Share on other sites

20-06-07_1932.jpgscreen.width*0.5) {this.resized=true; this.width=screen.width*0.5; this.title='Pincha Aqui para ver esta imagen en su tamaño original';}" onmouseover="if(this.resized) this.style.cursor='pointer';" onclick="if(this.resized) {window.open('http://i167.photobucket.com/albums/u145/gadafi035/20-06-07_1932.jpg');}" />

ima dobrih tapetara ja sam licno zadovoljan ovim (jeste da sam ga malo pozurivao jer sam bio kratak sa vremenom ...)cenom a i kvalitetom dao mi jos + garanciju na rad i 10 godina fabrika daje garanciju na materijal....evo jos jednog tapetara jako jako dobrog a i sa cenama je ok http://www.autotapetar.co.yu/ covek radi razbija!

Link to post
Share on other sites

Video sam ovu sliku... dobro je odradjeno generalno,mada bi meni licno smetali ovi nabori,gde je malo traljavije odradjeno, tj. ovde gde nije bas zategnuto kako treba. Nista tragicno,ali te sitnice me nerviraju uzasno!

Link to post
Share on other sites

da sam mu dao vise vremena bilo bi perfektno znam da ima malo propusta al i to se da srediti i naknadno nategnuti ...uzgred sam gledao proces tapaciranja i nije bas neka velika mustra , samo navlacenje zatezanje i kopcanje materijala za armaturu sedista je p-dim ...vazno je biti vest na masini za sivenje ,a ako imas sablon onda je jos lakse sasti...

Link to post
Share on other sites

da sam mu dao vise vremena bilo bi perfektno znam da ima malo propusta al i to se da srediti i naknadno nategnuti ...uzgred sam gledao proces tapaciranja i nije bas neka velika mustra , samo navlacenje zatezanje i kopcanje materijala za armaturu sedista je p-dim ...vazno je biti vest na masini za sivenje ,a ako imas sablon onda je jos lakse sasti...

Sa tim se ne slazem i to uopste. Najmanji je problem sasiti ali je veliki problem to staviti tako sasiveno na sediste! Ja sam to radio i kazem vam iz iskustva. Tesko je to tako lepo razvuci da se ne nabora. Imas u uradi sam ono sto sam ja radio na mojoj petici ali po meni je jako ruzno ispalo. Materijal koji sam kupio je bio tesko sranje. Ali sam ruke iskidao dok sam sve navukao na kostur sedista! :)

Link to post
Share on other sites

ne znam za peticu ali za e 36 je jako prosto kao sto rekoh prvo sasijes pa onda kopcas za doljnju armaturu koja se nalazi ispod sedista tj ispod sundjera koji je uokviren armaturom 5 cm maltene nista se ne navlaci izjedna preko sedista ,navlaci se ako pravis presvlake a kudi kamo je lakse skinuti fabricku postojecu kozu ili stof i po tome napraviti i ukroiti sedista posle samo razvuci,malo lepka a gde se lepo ne razvlaci zagrejes i prikopcis za postojecu armaturu kukicama u obliku C.ako sam dobro razumeo ti si sasio lice i nalicje sastavio i tako navlacio na sedista?ne znam dali sam dobro objasnio nadam se da neko zna o cemu pricam...najbolje je da slikam pa ce se samo kasti . :)

Link to post
Share on other sites

Ima ljudi i te kako koji znaju ono da odrade. Gledao sam kako je lik uradio sedista sa eko kozom na jednoj sportskoj alfi. Znaci extra, jeste da nevolim eko kozu i da ga je iskicerisao ali nije on birao materijal nego vozac ;)

Link to post
Share on other sites