Pomoc oko uvoza


Recommended Posts

Hteo bih da uvezem auto iz inostranstva sa euro 3 normom,pa me zanima da li mogu ja uvesti sa ovim novim pasosem,ili mi treba neka viza i sl.Unapred hvala,svaka informacija bi mi dobro dosla....

Link to post
Share on other sites
Hteo bih da uvezem auto iz inostranstva sa euro 3 normom,pa me zanima da li mogu ja uvesti sa ovim novim pasosem,ili mi treba neka viza i sl.Unapred hvala,svaka informacija bi mi dobro dosla....

koliko ja znam konkretno za nemacku ako mislis da ga vozis moras da imas prijavljeno boraviste u nemackoj, a ako mislis na prikolici da ga dovezes onda mislim da mozes samo sa pasosem...

Link to post
Share on other sites

neces to moci sigurno. tj. vozices se super do nase granice a na nasoj grani ima odmah da te iskljuce iz saobracaja i da te nateraju da zoves slepku. nas novi zakon o saobracaju zabranjuje gradjanima srbije da voze na strane table. moj predlog ti je da odes u slo sa nekim ko ima prijavljeno prebivaliste bilo gde u evropi pa da on vozi. ne zaboravi da ces tamo morati taj auto da odjavis i uzmes col table na minimum tri dana. mada mozda moze i sa ovlascenjem ako je auto registrovan (pod uslovom da vozi taj neko sa stranim pasosem), ali ja se time ne bi igrao. nasi glupaci jos se uce kako da tumace novi zakon o saobracaju. najjeftinije i najbezbolnije je da nadjes nekog ko ce da ti dotera to sto si nasao. vidim da si iz nisa (i ja sam) a kod nas ima par likova koji to rade za lovu. znam jednog speditera koji ti doveze to sto hoces i naravno ocarini a posle je tvoje samo da registrujes.

Link to post
Share on other sites

Ja koliko znam mozes da ga kupis uzmes col table i dovezes do nase granice, prijavis auto na carini i onda ocarinis

Link to post
Share on other sites