Recommended Posts

evo sta sam mu uradijo za sad.

promenijo sam mu chip (ako nekoga intersuje pravim chiptuning), za sad sam negde oko 175 konja. spremijo sam novi chiptuning za njega, i povecavam mu turbo, trebo bi da predje 200 konja.

napravijo sam mu full inox auspuh

img0071wm.jpg

img0074j.jpg

Link to post
Share on other sites

Nadrkano nema sta. 2500cc diesel ima preko 200HP, respect, nema sta. Interesuje me koliko je radni vek motora, da li se sta smanjuje sa tako externim chipovanjem?

Link to post
Share on other sites

hvala vam.

ja mislim da nista ne fali motoru. za sad nisam poveco turbo, uvek je na 1.1bar. znaci nema nikaki problem za motor, isto ko na original.

sad kad cu preci na 200hp, onda cu da predem na 1.5bars i videcu kako ce biti. al siguran sam da do 1.3 bars nemam nikaki problem. imama jos jedan motor kompletan u slucaju. a za sad ovo mi treci 325 tds i nikad nisam imao problema sa njima.

Link to post
Share on other sites

na M50b25 moze da se dobije do 15 konja. oseti se, i moze da se stavi max obrtaj na kiliko hoces (7000, 7200...)

al problem je na benzinca sto mora da se kontrolise lambda. ja mogu da ti napravim chip, al za mene to nije naj bolji posao ako se ne radi direktno na auto. za dizel je drugo, moze da se napravi super posao i ako nisam ispred auta. ja prodajem chip 130 evra. za sad nema bolji chipivo nego moji u celoj francusku za 2.5 dizel (ja sam iz francuske).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

hvala !!!

sedista cu slikati kasnije, zato sto skidam ova sedista stavljam sedisjta od M3, imam vec za sofera jos samo da nadjem drugi :

siegem3.jpg

evo kocnice za ovaj tds (M3 kocnice, 3l2 diskovi), prendnje glave sam opravijo kao nove (novi dihtuni, farbanje...)

img0408ht.jpg

img0411b.jpg

img0412ih.jpg

Link to post
Share on other sites

imam pitanje u vezi tih sport (pulu slick) guma. dali si ih vec vozio i kakve su? ja hocu da kupim neke bas gledam ovih dana ali citam opet na nekim sajtovima dabi uopste dobile pritisak dovoljna u njima i da bi dolse na svoje moraju biti 60-90stepeni. imas li iskustva s njima ovako na hladno po gradu kakve su? i kakve su po vlaznoj cesti? cuo sam iusto da su po mokrom totalno neupotrebljive....mislim tako pisu u customers reviews

Hvala ti

Link to post
Share on other sites

ove gume su extra na pistu. steta ih upotrebljivati svaki dan zato sto se brzo upropaste. na kisu nise lose.

najbolje ako oces da vozis svaki dan su toyo R1R. sa R1R mozes da vozis na mokro kao da je suvo ! mnogo dobre gume !!!

Link to post
Share on other sites