Recommended Posts

Znaci treba mi obc za e34 m50 motronic bosch zadnji seriski broj je 405. HITNO!!! Ako neko od prijatelja iz kluba ima zelju i vremena da se nadjemo i da probam taj obc ili ako neko ima na prodaju jer je moj izgleda crko.

Hvala unapred!!!

Link to post
Share on other sites

Hvala Kaspere ali problem resen!!!!

Dojadilo mi da se majem po radionicama i kojekakvih majstora i za vikend mi pukne film i pocnem sam da rasturam jedno po jedno. I sta zateknem, pokidano donje crevo od ICV-a!!! (majstori kazu otiso ti ECU!!!). Odem kod Dekija na otpad uzmem crevo za 300dim. namestim i auto prede ko macka.

Pa posle sto se jezim kad treba da idem kod majstora (verovatno zato sto samo sede za laptopom i klikcu misem i crklo ti ovo ili ono).

O majstori, majstori!

Link to post
Share on other sites

A da, zaboravio sam da se zahvalim Zokiju i Mirku na savetima. Oni su mi odmah sugerisali na fals vazduh, pa sam se zato i bacio na skidanje jedno po jedno.

HVALA VAM JOS JEDNOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes: :) :)

Link to post
Share on other sites
Hvala Kaspere ali problem resen!!!!

Dojadilo mi da se majem po radionicama i kojekakvih majstora i za vikend mi pukne film i pocnem sam da rasturam jedno po jedno. I sta zateknem, pokidano donje crevo od ICV-a!!! (majstori kazu otiso ti ECU!!!). Odem kod Dekija na otpad uzmem crevo za 300dim. namestim i auto prede ko macka.

Pa posle sto se jezim kad treba da idem kod majstora (verovatno zato sto samo sede za laptopom i klikcu misem i crklo ti ovo ili ono).

O majstori, majstori!

E sad da vodis kod Brke a ne da kukas ko zena!

Link to post
Share on other sites