ako nece djoleM3 ....ja cu


Recommended Posts

http://www.amknitro.com/galerija/image.php...&twg_rot=-1

jel mislis na ovaj bjeli bmw? lik je iz AK Gradiska i bavi se servisom BMW vozila milim da mu je Preda nadimak neznam ga osobno ali moj prijatelj je od njega kupio doradjeni 325x s kojim 402 guli za 15.01 a sa chipom ide ispod14.7

evo malo slikica iz beograda sto su prijatelji radili kad su bili na raceu tamo mozda se nadjete na kojoj

http://www.amknitro.com/galerija/index.php...;twg_offset=147

Link to post
Share on other sites

u zadnje vrijeme je oceruoan izvadjena unutrasnjost, skinut prednji branik i pragovi, otpilani rubovi i mickey thompson gume nazad ja mislim da mislimo na istog jer samo on ima tako snazan motor pod haubom mislimod ekipe koja ide na utrke

Link to post
Share on other sites

u zadnje vrijeme je oceruoan izvadjena unutrasnjost, skinut prednji branik i pragovi, otpilani rubovi i mickey thompson gume nazad ja mislim da mislimo na istog jer samo on ima tako snazan motor pod haubom mislimod ekipe koja ide na utrke

verovatno je to taj, MNOGO je brz ! ...imao je i napred dobre gume, stvarno profi nema sta !

ima jedan isti kod drugara u dvoristu s38b38 nabrijan do panja samo.... ...nema se za sastaviti, prava steta isao je taj motor u prethodnoj skoljci kao zlo !!!

Link to post
Share on other sites

Boze koliko posla ima............. :prankster2:

Ja bih ga vozio bez da ista diram, ne volim mnogo nalickane automobile, ovako izgleda kao sto i treba da izgleda nesto sto ima 315 konja.

Pozdrav i zdravo ga vozio

Link to post
Share on other sites

Hvala! Ja volim fabriku M3 koji je bolestan auto. Ovaj nije takav al ce biti, pa makar ne jeo ja.

Imao sam prilike da vidim tog belog, letos... batajnica

Dosli smo u isto vreme, oko 6 sati ujutro. Ja sam imao nekih problema sa kolima pa sam odustao, nebitno.

Svidja mi se, kako ide znate svi..

Samo me zanima jel slusao neko od vas taj motor na leru, kad ga upale ?

Link to post
Share on other sites

Zamisli zvuk eskorta cosworth-a gruppe A koji nemoze da se sastavi, pa mu dodaj jo 2 klipa. Znaci bolest, Na leru radi zlo. Nisu hteli da otkiriju sta su sve radili, al to definitivno nije samo s38b38, mislim da je radila turpija... koliko ce da traje boga pitaj, al pravi rezultate

Link to post
Share on other sites

...izgleda da ga nije mnogo ljudi zapazilo, nekako se provukao skoro neprimecen, na trci kad je drugi put probio klasu vecini ljudi nije bilo jasno sta se desilo !!!!

...sad mi je zao sto nisam bio pored kad su ga upalili :prankster2: daj neki zapis ako imas u bilo kom obliku !

...ne smem ni da zamislim koliko kosta turpijanje tog motora !!!

Link to post
Share on other sites

ako vam trebaju snimke tog bjelog zmaja mogu in nabaviti samo moram da nadjem dvd nedje u arhivi snimano je prosle godine na raceu u mostaru. a sto se tice masine lik sto su njegova kola je stucnjak za bmw a govore da je nasviran preko 380konja bez nitra i dopinga kratkog daha svaki put kad ga vidim zadrhti nest u meni :prankster2: sad cu da podignem nesto slikica od njega

Link to post
Share on other sites

Znas li ti Srdjana iz Gradiske? Mislimda da je on nesto cackao oko ovog belog. U belom je ako se nevaram M5 3.8 i ima neki air brush sa unutrasnje strane haube

Link to post
Share on other sites

Evo da i ja malo upadnem sa pricom.Mene je odusevila i ona sedmica E23 ako je neko zapazio u Batajnici.Uspeo sam da vidim i motor.Mislim da extra ide s'obzirom koliko je teska.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...