Recommended Posts

Mislim da ///M znak treba da bude sa desne strane na prednjoj masci... Ne svidja mi se sto si ga toliko usarenio malo je preterano za moj ukus, a i tablu si mogao malo bolje da odradis koliko mi se cini malo su zguzvani pokazivaci temperature i kolicine goriva... Umesto sto mu stavljas te sitnice nadji i stavi mu krila i spojlere od ///M-a :lol: :e30:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa taj M znak trb da bude sa desne kod M3 ali kod obicnih se stavljalo i na levu stranu, a tablu nisam radio(lepio) nego sam je kupio M/// takva je bila, a to sto se malo podiglo to od starosti :angry: i narucio sam obrvice stizu u sredu :pilot:

Link to post
Share on other sites

Pa ne ja sam bas mislio da sad sa ovom tablom sam dobio oko 50hp ! :yahoo: :angry2: to sam uzeo zato sto mi se svidja a i onako na staroj nisam mogao da popravim obrtometar, ja sam na pocetku teme napisao sta mi je u planu a tu je i naravno mehanika stim sto sad sam sada ovo zavrsio pa mogu polako da krenem, iako na IS-u nema sta puno da se radi fabricki je nadrkana masina! ono sto moze naveo sam da cu uraditi :moil: :clapping:

Link to post
Share on other sites

stavljena M/// inst.tabla

img0837x.jpg

By audis at 2010-10-09

zar nije ovo ///M tabla?

:D :D :D

<script src='http://img214.imageshack.us/shareable/?i=photo03901995616.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>photo03901995616.jpg</noscript>

Link to post
Share on other sites

Neradi mi mail, a trb da posaljem nekom liku slike trb da zamenim za E36 bmw pa mi postavio ortak oglas sa svog kompa, al nebojte se :preved: necu ga prodati sem ako ne napravim poso sa ovim E36 325

Pa u oglasu ti pise da te ne zanima e36 samo audi..... :acute:

Skontaj se loma :unsure:

Link to post
Share on other sites

Pa da to je sa 320is M mada je i moja M/// za 318is isto je imala M znak samo sto se ogulio :pleasantry: dao bi ga za 2500e da se nelazemo ali nije mi to cilj, i u oglasu bas i pise da me zanima zamena za E36! procitaj malo bolje ! :2u4pvecna8:

Link to post
Share on other sites

ajd da ne teramo segu sa covekom, mozda stvarno ne zna.

to sto imas nije m tabla, vec obicna tabla koju imam i ja i vecina ostalih, sa razlikom da je ova tvoja unakazena nestrucno zalepljenom folijm. ovo gore sto je postovao ugi je m tabla.

dalje, 318is nije nikakav super sportski automobil i nema nikakve veze sa 320is osim sto su oba e30 piksle.

318i ima m40 motor, 318is ima m42 motor a 320is ima s14 motor kao i m. ima dosta ispisano na tu temu, potrazi po forumu, edukuj se malo.

Link to post
Share on other sites

Ja nzm kada sam ja rekao da moj 318is ima nekakve veze sa 320is pa ti tu pominjes mehanicki deo <_< , ko da ja nzm da 318 M10 I M40 a moj M42 I 320IS s14 320is je mali M pa samim tim i ima ovakvu tablu, za sve ostalo sto si napisao znam ! a i citao sam po forumu o svemu tome :angry: niti sam ja rekao da je 318is super sportski automobil ! kao sto ti kazes ! nego sam rekao da je fabrici nadrkana masina odnosno iz 1.8 je povecana snaga sa 105hp na 136hp zato sam rekao ! i ima zavidne performanse za razliku od nekih vecih motora rednih 6cly

Link to post
Share on other sites

Slazem se sa 325ix-om gore.., da ne tereamo segu!!!

Znaci..., prave vrednosti na ovom a i vecini drugih ozbiljnih Bmw foruma se odnose na izvorene fabricke automobile, old school sredjivanje itd...

Svaka ///M nalepnica nema veze sa M odeljenjem i nije zasluzila da se nalazi na svakoj "tuniranoj piksli", znaci obrati paznju sta zelis i sta ocekujes!!!

Spusti loptu i idi lagano, ima dosta korisnog stiva na forumu!

Motor u tvom autu ima potencijal, iskoristi ga, ulazi u vozne osobine, suspenziju, mehaniku, na korisne stvari..., plastikarije, znackice i nalepnice ne vrede nista!!

Znaci idemo iz pocetka!!!!

Hauba napolje i spojler na gepeku napolje, staviti donji lip ispod prednjeg veznog, BBS fabricke 15-tice stoje daleko lepse nego ove Golficarske i Opelaske Ats, staviti mali lip na gepek i to je to za pocetak...., ili ga menjaj za Audi 80! ;)

Link to post
Share on other sites

OK,ok da nebi ponavljao sta sam sve rekao! i sta sam napisao da je u planu... <_< uvazavam sve sto ste rekli i 100% ste upravu, ATS felne mi se jako svidjaju i lepo stoje iz distancere, a sto se tice prednjeg lipa i malog zadnjeg hocu da stavim ali neznam gde?! ako neko zna gde da nadjem neka kaze :e30: a Audi 80 B3 sam imao i jako je dobar auto cak i u nekim segmentima bolji od E30

Link to post
Share on other sites

:dance3: Xexe pa moj ide 100 drugom brzinom... Ja ti iskreno kazem da ne ide mnogo bolje od obicnog 318i a ako ne verujes dodji na banjicu u nedelju... :blum:

Link to post
Share on other sites

:lol: Tebe niko nista nije pitao... Nemoj da nam nabijas komplekse... :P

Ali mi zato odemo da registrujemo i ponesemo 20 000 a ti sa 20 000 ne mozes nista da uradis...

Link to post
Share on other sites

Dzoni nije bitno dal ti auto ide 1 ili 2 60 ili 100 bitno je ubrzanje ! :angry: odnosno koliko sek meni je kratak menjac bas zbog ubrzanja zato brzo nabija obrtaj i ima zavidno ubrzanje od 8sek a, ako hoces na crtu moze odma moj 318is nikako nemoze biti malo brzi od tvog 318 M10 ;)

Link to post
Share on other sites

msm nemoj se ljutis....Ajde u nedelju? Znam da sam sporiji ali me stvarno interesuje koliko je brzi taj IS, jer ne mogu da verujem u ono sto si na pocetku teme pisao, da dere i 2.0 i 2.3 i 2.5, to bas i nije logicno!!! Ja znam da je meni ubrzanje manje od 10 sec jer sam nekoliko puta stao na crtu drugaru koji vozi dodge nitra 2.8 180ks i 480nm i ne moze da me dobije, i ako je to dzip ima ubrzanje do 100 za 10sec... A i audi 1.8 96'god ne moze da mi pridje... ;) Nemoj pogresno da me shvatis, znam da je brzi ali ne mogu da verujem da je tolika razlika kolio ga ti hvalis, mislim da ti malo preterujes... Dok ne vidim kako ide ne mogu da verujem da je toliko opasan kao sto ti pricas. :preved:

Link to post
Share on other sites